Connect with us

Genel

Dünyaca Ünlü DJ Ravin’den Türk Sanat Müziği’ni Başka Bir Boyuta Taşıyan Remix Albüm!

Published

on

INFINITE BOSPHORUS PROJECT BY DJ RAVIN MYSTIC MASTERPIECES

 

Dünya çapında çok ses getiren Buddha Bar albümlerini hazırlayan DJ RAVIN, yepyeni projesiyle müzikseverlerle buluşuyor. EMI – Universal Müzik Türkiye dağıtımıyla ve Selçuker Medya etiketiyle yayınlanan INFINITE BOSPHORUS PROJECT BY DJ RAVINMYSTIC MASTERPIECES’te çok özel 3 Türk Sanat Müziği eserinin 5 farklı remix ile yeniden yorumunu bulabileceksiniz.

Bu muhteşem albümü dijital platformlar üzerinden dinlemek veya satın almak için;https://UMGTurkey.lnk.to/DJRavin

 

Infinite Bosphorus Project serisinin ilki olan ve yaza damgasını vuracak albümde DJ RAVIN; ‘‘Bir Demet Yasemen’’, ‘‘Eski Bir Tango Gibi’’ ve ‘‘Biraz Geç Kalmadın Mı?’’ isimli eserleri; house ve chill-out versiyonlarıyla 5 farklı remix olarak hazırladı. Albümde ayrıca bu 3 eser orijinal halleriyle de yer aldı.

DJ RAVIN hayatına yön veren Hindu öğretileriyle müziğin evrensel duygularını sentezleyerek Buddha-Bar, Siddharta, Nirvana Lounge ve Dubai Eklektic gibi birbirinden özel birçok albüme imzasını atmıştır. Güney Amerika’dan Avrupa’ya; Asya’dan Kuzey Amerika’ya kadar dünyanın dört bir yanında çok özel davet ve organizasyonlarda sahne almış olup; Armani, Sting, Rolex, Bulgari, Hugo Boss ve Jean Paul Gaultier gibi tanınmış isim ve markaların düzenlediği çok özel partilerin de vazgeçilmez ismi olmuştur.

Selçuker Medya, uzun zamandır yapmayı planladığı bu sıradışı albümle, Türk Sanat Müziği’ni özellikle genç dinleyicilere sevdirmeyi hedeflemiş ve bunun için bu çok özel eserleri DJ RAVIN ile buluşturmuştur.