Connect with us

Kitap

“Hayatın İpuçları – Zor Konuların Yalın Anlatımı” Yılın En İyi İş Kitabı seçildi

Published

on

Platin İş Kitapları Ödülleri 2021’de halk oylamasıyla Yılın En İyi İş Kitabı seçilen “Hayatın İpuçları – Zor Konuların Yalın Anlatımı”, Murat Ülker’in blog yazılarından oluşuyor.  Kitap, iş yaşamına yeni bir pencereden bakmak isteyenlere rehberlik ediyor.

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi, GODIVA Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’in blog yazılarından oluşan “Hayatın İpuçları – Zor Konuların Yalın Anlatımı” kitabını okurlarına sundu. İlk cildi Platin İş Kitapları Ödülleri 2021’de Yılın En İyi İş Kitabı ödülünün sahibi oldu. Platin dergisi tarafından 2017 yılından bu yana düzenlenen ve kazananların halk oylamasıyla belirlendiği yarışmanın ödül töreni 17 Aralık Cuma akşamı gerçekleştirildi.

Murat Ülker ''Hayatın İpuçları - Zor Konuların Yalın Tanımı''

Murat Ülker ”Hayatın İpuçları – Zor Konuların Yalın Tanımı”

İş dünyasına ve hayata dair önemli ipuçları

Ülker iş yaşamına dair bilgi, birikim ve deneyimlerini blog yazıları ve sosyal medya aracılığıyla okurlarla paylaşıyor. Geçtiğimiz aylarda ise Sabri Ülker Vakfı Yayınları tarafından “Hayatın İpuçları – Zor Konuların Yalın Anlatımı” adlı kitapta bir araya getirdi. Sabri Ülker Vakfı Yayınları’ndan çıkan kitap, yöneticilere, çalışanlara ve gençlere ışık tutan içeriğiyle büyük beğeni topladı.

Murat Ülker, babası Sabri Ülker’i örnek alarak girdiği iş dünyasında yıllardır en başarılı ve aktif isimlerden biri. Başarılı iş adamı, kitabında iş ile hayatın birbirinden ayrı olmadığını vurguluyor. Ayrıca iş dünyasına hem de hayata dair önemli ipuçları veriyor. Murat Ülker edindiği deneyim, gözlem ve fikirlerle zenginleştirdiği kitabında başarıyı getiren önemli prensiplerinden, bugünün ve geleceğin iş yaşamına yön verecek kritik tespitlerini okurlarla paylaşıyor. 24 Aralık’ta ikinci cildi çıkacak olan kitabın yeni bir özelliği Murat Ülker’in ‘Sanat Goya’ yazılarını da içermesi ve görseller için QR code kullanılmış olması…

Sabri Ülker Vakfı hakkında:
Sabri Ülker Vakfı, Türk gıda sektörünün duayeni merhum Sabri Ülker anısına kurulmuştur ve misyonunu Sabri Ülker’in her çocuk mutlu olmalıdır, hayat felsefesinden alır. Vakıf, toplumu beslenme ve sağlık alanlarında bilimsel ve güvenilir bilgi ile aydınlatmak üzere faaliyetlerini sürdürüyor ve Avrupa Beslenme Vakıfları İletişim Platformu’nun Türkiye’deki tek üyesi. Sabri Ülker Vakfı, 2009 yılından bu yana topluma sağlıklı yaşam ve beslenme konularında güvenilir bilimsel bilgiyi ulaştırmakta. Vakıf, dünya genelinde referans kabul edilen kurumlar ile iş birliği içinde Türkiye’nin referans kurumu olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.