Connect with us

Tiyatro

“İki Bekar” 10 Eylül’de Küçükçiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda!

Published

on

Aşkı ısrarla kovalayan Shanette ile aşktan kaçarken yine aşka düşen Jack’in bir düğünde başlayan komik hikâyesi: Emre Kınay ve Buket Dereoğlu’nun rol aldığı, Duru Tiyatro’nun “İki Bekar” adlı oyunu 10 Eylül Perşembe akşamı KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda! URU organizasyonu ve Mey Diageo kurumsal desteğiyle, KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de gerçekleştirilen KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu, tüm hijyen önlemlerini alarak misafirlerine güvenle sosyalleşebildikleri bir alan sunuyor. Tiyatro severleri, uzun bir aradan sonra oyunlarla buluşturan KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda sahnelenen oyunların biletleri, etkinlik başlama saati olan 21.00’e kadar online olarak Biletix’ten temin edilebiliyor.

İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nun, geniş seçkisiyle çok beğenilen programı, 10 Eylül Perşembe akşamı Duru Tiyatro tarafından sahneye konan “İki Bekar” adlı oyunuyla devam ediyor.

Emre Kınay ve Buket Dereoğlu’nun rol aldığı, Amerikan Tiyatrosu’nun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick’in yazdığı “İki Bekar”ın yönetmen koltuğunda da Emre Kınay oturuyor. Shanette ile Jack’in komik hikâyesi, arkadaşlarının çöpçatanlığıyla bir düğün davetinde aynı masaya oturmalarıyla başlıyor. Birine, bir ilişkiye ihtiyacı olan Shanette Jack’i adım adım izliyor, Jack ise korkuyor; bir ilişkiden, bağlanmaktan, terk edilmekten, aldatılmaktan, soyulmaktan! En çok da çatlak Shanette’ten korkuyor ama Shanette kararlı ve ısrarcı, vazgeçmeye hiç niyeti yok…

bekar

Açık Havada, Güvenle Sosyalleşme İmkânı 

KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu uzun süredir sosyal hayattan uzak kalan İstanbullulara yemyeşil huzurlu bahçe ortamında nefes alabilecekleri, yeniden ve güvenle sosyalleşebilecekleri bir alan sunuyor. Misafirlerinin içleri daha rahat bir şekilde dışarıda vakit geçirmelerini sağlamayı amaçlayan KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda COVID-19 nedeniyle alınan hijyen tedbirleri en üst düzeyde uygulanıyor. Yalnızca online biletleme sisteminin kullanıldığı, kapıda bilet satışının yapılmadığı etkinliklerde misafirlerin girişte ateş ölçümü sağlık görevlileri yapılıyor. Ortak kullanım alanlarında birçok noktaya dezenfektan üniteleri kurulan etkinlik alanında maske takma zorunlu bulunurken, maskesi olmayan seyircilere maske temin ediliyor.

50-145 TL arasında değişiklik gösteren bilet fiyatlarının tiyatro grupları tarafından belirlendiği KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nun program bilgisi ve biletleri Biletix’ten edinilebilir. Kapı açılış saatinin 19.30 olduğu program kapsamında oyunların başlama saati ise 21.00. Biletler oyun başlayana kadar online olarak Biletix’ten temin edilebilir.

 

KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu Program

10 Eylül Perşembe                    İki Bekar Duru Tiyatro

17 Eylül Perşembe                    Kral Lear – Oyun Atölyesi

18 Eylül Cuma              Kral Lear – Oyun Atölyesi

24 Eylül Perşembe                    Süt Kardeşler – Süheyl Behzat Uygur Tiyatrosu

25 Eylül Cuma              Üçü Bir Arada – İstanbul Halk Tiyatrosu

26 Eylül Cumartesi                    Halktan Biri ‘Travis Pine” – KomediaTürk İstanbul

29 Eylül Salı                             Evlat – Nisan Ceren Göçen

30 Eylül Çarşamba                    Kızlar ve Oğlanlar – Craft Tiyatro

1 Ekim Perşembe                      Bir Garip Orhan Veli – Reha Özcan Kumpanyası

8 Ekim Perşembe                      Fanatik – Siyah Beyaz ve Renkli Tiyatro

15 Ekim Perşembe                    Bir Zamanlar Gazinoda – Arena Oyuncuları

 

Sitemizdeki benzer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.