Connect with us

Gündem

Kuzu Effect AVM’den 1. Yaş Gününde 100 Kişiye 100 Büyük Hediye

Published

on

Kuzu Effect AVM’den

Yeni yıla sayılı günler kala Kuzu Effect AVM’den, ziyaretçilerine yüzünü güldürecek birbirinden değerli hediyeler geliyor.

2021’e hediye yağmuru ile “Merhaba” diyen Kuzu Effect AVM, dijital dünyanın vazgeçilmezlerini ziyaretçileriyle buluşturuyor. Yılbaşı ve Sevgililer Günü alışverişi için Kuzu Effect AVM’yi tercih edenler; 1 Aralık 2020 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında, aynı gün içerisinde yapılacak her 250 TL alışverişe bir çekiliş hakkı kazanıyor.

Kuzu Effect AVM’den Hediye Yağmuru

Kuzu Effect AVM’den

Bundan bir yıl önce ziyaretçilerine kapılarını açan Kuzu Effect AVM’den, 1.yaş gününde toplam 100 kişiye, 100 büyük hediye geliyor. Tüm dünyanın merakla beklediği teknoloji ürünleri, Playstation 5’ten, Iphone tutkunlarının zevkle kullandığı Iphone 11 Pro Max Cep Telefonu’na, ev temizliğinin yeni nesil yardımcısı IRobot Robot Süpürge’den, gencinden yaşlısına tüm kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Apple Watch Akıllı Saat’ine birbirinden farklı ihtiyaçlara hitap eden teknolojik ürünler Kuzu Effect AVM çekilişinde talihlilerini bekliyor.

Kuzu Effect AVM’nin hediyeleri bununla da bitmiyor. Kuzu Effect’te bulunan mağazalarda geçerli 3 kişiye 5.000 TL, 10 kişiye 1.500 TL, 25 kişiye 1.000 TL, 50 kişiye 500 TL yüklü Paramcard’lar da çekilişin sonunda sahiplerini bulacak.

8 Mart 2021 tarihinde gerçekleşmesi planlanan, noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapılacak büyük çekilişle; bu büyük hediyelerin sahipleri belli olacak.

 Kampanyada Covid Önlemi

Hayatımıza Covid-19 virüsünün girdiği günden bu yana gerekli tüm önlemleri alışveriş merkezine anlık olarak yansıtan Kuzu Effect AVM, düzenlediği Milli Piyango Kampanyası’nda da Koronavirüs’ü unutmadı. Danışma bankosundan kayıtların yapıldığı ve uzun bekleme kuyruklarına sebep olan eski usül uygulama yerine; kampanyaya katılmak isteyen ziyaretçiler, internet adresi üzerinden kendi kayıtlarını oluşturup, alışveriş fişlerini sisteme işleyebilecekler. Böylece katılımcılar, evlerinden çıkmalarına gerek olmadan, kampanyadan yararlanabilecekler.