Connect with us

Dizi

Laurence O’Fuarain The Witcher: Blood Origin Kadrosuna Katıldı

Published

on

Laurence O'Fuarain

Netflix, The Witcher’ın öncesini anlatacak The Witcher: Blood Origin’in kadrosuna katılan isimleri duyurmaya devam ediyor. Dizide Fjall karakterini Laurence O’Fuarain’in canlandıracak.

Fjall, Kral’ı korumaya yemin etmiş bir savaşçı klanından geliyor. Çok sevdiği biri savaşırken kendini Fjall için feda ettiğinden beri içinde derin bir öfkeyle yaşamaya başlar. Öyle bir öfke ki onun hayatla barışmasına izin vermez. Kurtuluş arayışındaki Fjall, kargaşa içindeki Kıta’da bir intikam fitilini ateşlerken kendini en olası müttefiklerin yanında savaşırken bulacak.

Laurence O'Fuarain

The Witcher: Blood Origin Hakkında:

The Witcher dünyasından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçen Blood Origin, zamana yenik düşmüş bir hikayeyi anlatıyor. Dizi, ilk Witcher’ın kökenleriyle birlikte canavarları, insanları ve elfleri bir araya getiren kürelerin birleşimine ışık tutacak.

Canlı çekim tekniği kullanılarak 6 bölümlük bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak olan Blood Origin, Netflix’in popüler dizisi The Witcher’in öncesini anlatacak.

Laurence O’Fuarain ile beraber dizinin başrolünde Jodie Turner-Smith yer alıyor. Turner-Smith, dizide tıpkı bir tanrıçanın sesine sahip seçkin bir savaşçı olan Éile karakterini canlandıracak. Klanını ve Kraliçe’nin koruyucusu olarak görevini terk eden Éile, kalbinin sesini dinleyip göçebe bir müzisyen olarak hayatta var olmaya çalışıyor. Kıta’daki büyük bir hesaplaşma, onu intikam ve kurtuluş arayışında bıçağın yoluna geri dönmeye itiyor.

Dizi sorumlusu Declan de Barra, yürütücü yapımcı görevini Lauren Schmidt Hissrich ile paylaşıyor.

Andrzej Sapkowski, dizinin kreatif danışmanı olarak görev alıyor. Hivemind’ten Jason Brown ve Sean Daniel ile Platige Films’ten Tomek Baginski ve Jarek Sawko ise diğer yürütücü yapımcılar arasında.

Laurence O’Fuarain Hakkında:

İrlandalı oyuncu Laurence O’Fuarain, bugüne kadar VikingsGame of Thrones Into the Badlands, RebellionRed Rock ve Can’t Cope, Won’t Cope gibi önemli televizyon dizilerinde izleyici karşısına çıktı.

Netflix Hakkında:

Netflix, 190’dan fazla ülkede 204 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.