Connect with us

Müzik

Migos, St. Vincent ve Paul Weller’ın Yeni Çıkışlarını Dinleyin

Published

on

Migos St. vincent paul weller

Migos – Straightenin’

En İyi Grup kategorisinde 4 BET Ödülü sahibi olan Migos’un yepyeni şarkısı “Straightenin’” bugün dinleyicilerle buluştu. Hayranlarının uzun zamandır beklediği “Straightenin’”i dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için tıklayınız.

Dünya çapında 15 milyarlık toplam dinlenme sayııs ile harika bir kariyere sahip olan Migos, birçok kez Grammy adaylığı aldı. 2017 çıkışlı “Culture” albümleriyle Billboard 200 listesinin zirvesine yerleşen grubun bir yıl sonra yayımladığı “Culture II” albümü de aynı başarıyı kazanmayı başardı. Hit şarkıları “Bad and Boujee” ise Billboard Hot 100 listesinde birinci sırayı gördü.

St. Vincent – Daddy’s Home 

“Daddy’s Home” St. Vincent ismiyle bilinen sanatçı Annie Clark’ın altıncı albümü. 1970’li yılların estetiği ile işlenen ve bugün yayımlanan “Daddy’s Home” albümünü dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için tıklayınız.

İlk çıkışını 2007 yılında “Marry Me” albümüyle yapan başarılı ve yenilikçi sanatçının takip eden yıllardaki “Actor”, “Strange Mercy” ve kendini adını taşıyan albümü ile başarısını artırarak devam ettirdi. “St. Vincent” albümüyle 2014 yılında En İyi Alternatif Albüm kategorisinde Grammy Ödülü kazanarak bu kategoride o zamana kadar ödül kazanan ikinci kadın sanatçı oldu.

Paul Weller – Fat Pop (Volume 1)

Paul Weller, 1992’de yayımladığı kendi ismini taşıyan ilk albümü ile başladığı müzik kariyerinin 16. Albümü “Fat Pop (Volume 1)”ı bugün müzikseverlerle paylaştı. Sanatçının kariyerindeki en dikkat çekici işlerden biri olacağının sinyallerini çoktan vermiş olan “Fat Pop Volume 1”ı dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için tıklayınız.

Geçtiğimiz yıl ilkbaharda dört konserinin ertelenmesinin ardından Paul Weller odaklanacak başka bir şey bulmak istedi. Telefonunda sakladığı pek çok yeni beste fikrini evde kendi kendine yalnızca vokal, gitar ve piyano ile kaydeden Paul, bu kayıtları grup üyeleriyle paylaştı.

Birlikte olmamak her ne kadar tuhaf olsa da, bu kayıtlar dişlileri döndürmeye yetti ve onların akıl sağlıklarını korumaya yardım etti. Kısıtlamalar kalktığında grup, Weller’ın Black Barn stüdyosunda bir araya geldi ve albümü bu şekilde tamamladı.

Geçtiğimiz yılın Paul Weller’ın gözünden bir anlatımı olan “Fat Pop (Volume 1)”ı mutlaka dinleyin!