Connect with us

Gündem

Nesilden Nesile Gerçek Bir Hikâye

Published

on

babalar

Yurtbay Seramik, çocuklarına hayatın her anında yaşamın anlamını ve iyi bir insan olmanın önemini aşılayan değerli babalar için yayınladığı yeni reklam filmi ile “Nesilden Nesile” söylemini 25 yıldır Yurtbay Seramik’te çalışan Zeki Avcı ve onunla birlikte Yurtbay Seramik’te çalışma hayatlarını sürdüren çocukları üzerinden anlamlı bir hikâye ile izleyiciye aktarıyor. 

Çocukları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve onları geleceğe güvenle hazırlamak için özveriyle çaba harcayan değerli babalarımız; sorumluluk, paylaşma, sevgi ve saygı gibi oldukça önemli değerlerin nesilden nesile aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir.

Geleceğimiz olan çocukların yetişmesinde rol model olan; bilgi ve deneyimleri ile onlara rehberlik eden tüm babaların temsil edildiği reklam filminde Yurtbay Seramik’te çalışan baba ve çocukları yer aldı.

Bizi biz yapan değerlerin adeta bir miras gibi nesilden nesile aktarıldığının anlamlı bir örneğini ekranlara taşıyan ve izleyenler tarafından beğeniyle karşılanan reklam filmini izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Ajans: Yurtbay Seramik Kreatif Ekibi

Kreatif Direktör: Melis Yurtbay

Art Direktör: Fatih Güzey

Grafik Tasarım: Uğur Tunçer

Kurumsal İletişim: Merve Yunusoğlu

Dijital Pazarlama & Sosyal Medya Yöneticisi: Umut Kaymaz