Connect with us

Genel

Netflix, The Witcher’ın İkinci Sezonundan Anya Chalotra’nın İlk Görsellerini Paylaştı

Published

on

BÜYÜCÜNÜN DÖNÜŞÜ, ANYA CHALOTRA, VENGERBERG’İN YENNEFER’İ

anya

Netflix, The Witcher’in ikinci sezonun ana karakter üçlemesinin son iki görüntüsünü paylaştı. Son paylaşılan karelerde, Anya Chalotra’nın hayat verdiği Vengerberg’lü Yennefer yer alıyor.

Sodden Tepesi Savaşı’nın ardından zincirlenen büyücünün dönüşü görünüyor… Peki bu Yennefer’in kaderini nasıl etkileyecek?

anya

The Witcher Hakkında:

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü işliyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırrı olan genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşileşen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

The Witcher S2 Hakkında:

Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğini düşünen Geralt of Rivia, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, doğduğu eve Kaer Morhen’e getirir. Kıta’nın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları onun duvarlarının dışında üstünlük için çabalarken, Cirilla’yı çok daha tehlikeli bir şeyden korumak zorundadır: kızın içinde sahip olduğu gizemli güçten.


Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz