Connect with us

Dizi

Özelden Yürüyenler’in İkinci Sezonu Başlıyor

Published

on

Türkiye’nin ilk anlık mesajlaşma dizisi Özelden Yürüyenler’in ikinci sezonu bu hafta sonu GAİN’de başlıyor! Üstelik şimdi kadınlar ve erkeklerin iki ayrı mesaj grubu birleşiyor; herkes sevgili oluyor. Yepyeni aşklar, pekişen dostluklar, eski sevgililerin hayaletleri, toksik ilişkiler ve daha fazlası, yeni sezonda yine mesajlar üzerinden izleyiciyle buluşuyor.

özelden yürüyenler

Özelden Yürüyenler’in ilk sezonunda reklam sektöründe çalışan Cem ve iş yerine yeni gelen Sinem, sevgili olmaya giden yolda bazı engellerle karşılaştılar. Cem ve Sinem’in arkadaşlarından aldıkları taktikler, kıskançlıklar, pişmanlıklar ve aşk yolunda yaşanan türlü rezillikler de cabasıydı… İzleyici, kadınların ve erkeklerin kendi perspektiflerini eğlenceli şekilde sunan, dahası beyaz yaka klişelerine de değinen mesaj gruplarına misafir oldu. “Evet ya bizde de böyle oldu” dedirten kavgalar ile her karakterin kendi kafasından çıkan sesleri mesaj platformu üzerinden anlık olarak takip etti. Tüm yazışmalar, ses kayıtları ve görüntülü aramalara şahit oldu.

Şimdi ise ikinci sezon geliyor! Bu sezonda “araya kaçanlar” ile “yaralı müzesi” isimli mesaj grupları birleşiyor; herkes sevgili oluyor. Kimileri bunu kabul etmese de, her çift kendi tarzında ilişkisini yaşamaya devam ediyor. Aynı dili konuşmaya başlayanlar, ayrı dünyaların insanları, eski sevgililerin hayaletleri, toksik ilişkiler, hepsi ve daha fazla yeni sezonda Özelden Yürüyenler’de izleyiciyle buluşuyor.

Dizinin senaryosunu Özgür Uysal, Burak Altındağ, Nursena Yılmaz, Kemalcan Ekin ve Yiğit Kalkavan kaleme alırken, oyuncu kadrosunda Nursena Yılmaz, Yiğit Kalkavan, Zeynep Parla, Diren Can Demir, Buse Karadeniz, Özgür Uysal, Hilal Şefkatli, Ersel Sibil yer alıyor.

GAİN’de yenilik zamanı! Yepyeni özgün içerikler GAİN Premium’da. Kredi/banka kartı ile aylık 21.90 TL, uygulama içi ödeme ile aylık 23.99 TL’ye Premium üyeliğe geçilebilecek. GAİN’in içeriklerinin bir kısmı her zamanki gibi ücretsiz olmaya devam edecek.