Connect with us

Bilim Teknoloji

Samsung Galaxy S20 FE’nin Renkli Dünyası

Published

on

Atiye dizisindeki Cansu karakteriyle izleyicilerden büyük beğeni alan başarılı oyuncu Melisa Şenolsun, Samsung’un Galaxy S20 Serisi’nin yepyeni üyesi Galaxy S20 Fan Edition (FE) için yayınlanan reklam filminde izleyicileri renkli bir yolculuğa çıkarıyor.

Galaxy S20

Samsung, tıpkı bir gökkuşağı gibi göz alıcı 6 farklı renk seçeneği ile ön plana çıkan yeni Samsung Galaxy S20 Fan Edition ile Galaxy fanlarının en sevdiği özellikleri bir araya getirdi ve sevilen oyuncu Melisa Şenolsun ile birlikte rengârenk bir filme imza attı. Filmde Melisa Şenolsun, “#SevdiğimNeVarsaOnda” dediği Galaxy S20 Fan Edition (FE) ile hayatını nasıl renklendirdiğini anlatıyor.

Samsung S20 İle #SevdiğimNeVarsaOnda

Televizyon hayatına 2015’te “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisiyle başlayan başarılı oyuncu Melisa Şenolsun en son “Menajerimi Ara” dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı. Son olarak canlandırdığı ve izleyicilerden büyük beğeni alan Cansu karakteriyle de kendisini Atiye dizisinde izlemeye devam ediyoruz.

Melisa Şenolsun’un rol aldığı yeni reklam filmi, Galaxy S20 Fan Edition’ın Tek Tuşla Çoklu Çekim, 30x Space Zoom, Gece Modu, 120 Hz Süper Akıcı Ekran Yenileme Hızı ve Uzun Saatler Yeten Pil gücü gibi özelliklerin anlatıldığı 60 ve 30 saniyelik versiyonları ile izleyenlerin karşısına geçiyor.

Samsung Türkiye için Cheil Worldwide Turkey tarafından hazırlanan reklam filmi, 7 farklı dekorda 2 gün süren bir çekiminin ürünü. Yapımcılığını Hacıyatmaz Film’in üstlendiği filmin yönetmenlik koltuğunda ise Ali Can Zeren oturuyor.

Samsung Electronics Hakkında

Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için http://news.samsung.com adresinden “Samsung Newsroom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.