Connect with us

Genel

Sardis Awards Kazananları 30 Eylül’de Açıklanacak!

Published

on

Sardis Awards’ta finale kalan projeler belli oldu. Finans sektörünün en iyi projelerini ödüllendirmek üzere bu yıl üçüncüsü düzenlenen Sardis Ödülleri’nin kazananları, 30 Eylül saat 21.00’da yapılacak ödül töreninde duyurulacak.

Sardis

Finans sektöründe inovasyon ve pazarlama başarısını kutlayan Sardis Ödülleri’nde, 27 Ağustos 2020 – 27 Ağustos 2021 dönemi içerisinde hayata geçirilmiş ya da proje uygulamasının büyük kısmı bu tarihler arasında olan projeler yarıştı. myGini, Inc. kurucusu ve CEO’su Mehmet Sezgin başkanlığındaki jürinin ön değerlendirmesi sonucunda kısa listeye kalan 100 proje açıklanmıştı. Tüm listeye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu sene toplam 350 projenin başvurduğu Sardis Ödülleri’nde yapay zeka, kripto para ve diğer kategorilere yapılan başvurular; finans sektörünün üst düzey yöneticileri, akademisyenler, araştırmacılar, vakıf yöneticileri ve sektörde etkin girişimcilerden oluşacak jüri tarafından, arkalarındaki stratejik düşünce, geliştirilen çözüm fikri ve çizilen yol haritası üzerinden değerlendirildi. MediaCat’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyonda yapılan ikinci bir değerlendirmenin ardından; “İnovasyon”, “Finans ve Finans Teknolojilerinin Yenilikçi Kullanımı”, “Yaratıcılık” ve “Pozitif Sosyal Etki” başlıklı 4 ana bölümün altındaki 14 alt kategorilerdeki ödüllerin sahipleri belli oldu.

Yarışma boyunca en çok puan toplayan şirketler; Yılın En İnovatif Finansal Kuruluşu, Yılın En Yaratıcı Finansal Kuruluşu ve Yılın En Sorumlu Finansal Kuruluşu ödüllerine de sahip olacaklar.

Finans dünyasının tüm bileşenlerinin gözünü diktiği Sardis Awards’ta kazananların açıklanacağı ödül töreni, MediaCat’in Youtube kanalından 30 Eylül saat 21.00’da online  yayınlanacak.

Canlı yayın linki: https://youtu.be/gDJtxk-5KoU