Connect with us

Genel

Secret Garden: Saray’da Yepyeni Bir Etkinlik Bahçesi

Published

on

Şehirdeki en saygın ve lüks etkinliklere, toplantılara, ağırlamalara ve düğünlere ev sahipliği yapan Çırağan Sarayı, açık havada yepyeni bir etkinlik bahçesi olarak açtığı ‘Secret Garden’ ile özel davetlere ev sahipliği yapıyor. 

Secret Garden

Bir zamanlar sultanların şenlikler düzenlediği Çırağan Sarayı bahçelerinde konumlanan ve adeta tarihten saklı kalarak günümüze tüm güzellikleriyle ışıldayarak gelen ‘Secret Garden’ kokteyl, nikah davetleri, etkinlikler için kahve molası, kurumsal etkinlikler, keyifli buluşmalar ve daha birçok çeşitli özel davete açık havada muhteşem bir mekân alternatifi olacak. Palmiye ağaçlarının gölgesinde, yemyeşil huzur veren peyzajı ve Çırağan Sarayı’nın eşsiz zarafetini ve ihtişamını tüm gizemiyle yansıtan konumu ile bu özel bahçede gerçekleşecek tüm davetler, uzman servis ekibinin kusursuz hizmet anlayışı ve efsaneleşmiş Türk misafirperverliği ile birleşecek.

Secret Garden

Çırağan Sarayı’nın yepyeni bahçesi ‘Secret Garden’ en özel davetleri unutulmaz kılmak için konuklarını ağırlamayı bekliyor.