Connect with us

Bilim Teknoloji

Studio Canlı İle Kendine Zaman Ayır

Published

on

studio

Pandemi kişisel gelişim noktasında insanların hayata ara vermeden yapabileceği, hayalinde olan planları uygulamaya dökebileceği ve özellikle dijital süreçleri hayatlarına entegre etme serüveninin üst düzeyde olduğu bir yıl olarak öne çıkıyor. “İyi hissetmek herkesin hakkı” felsefesiyle Nilay Aydoğan ve Erhan Ali Yılmaz önderliğinde bir mobil uygulama olarak yola çıkan Studio Canlı, binlerce farklı alanda, kullanıcıların diledikleri yerde ve zamanda istedikleri aktiviteye, egzersize ve derse canlı katılma imkanını tek bir uygulama içerisinde birleştiriyor.

Tek Bir Uygulama İle Alanında Uzman Eğitmenlerden Canlı Ders İmkanı

Her seviyeye uygun olarak düzenlenen farklı uzmanlardan canlı dersleri tek bir uygulama ile sunan Studio Canlı, mindfulness, meditasyon, nefes, yoga, beslenme, fitness, aile ve çocuk, güzellik ve bakım, hobi kulüpleri, psikoloji, kişisel gelişim/koçluk, günlük tutma gibi pek çok çeşitli alanlarda kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Her güne özel olarak hazırlanan canlı dersler ile güne kendinizi motive ederek başlamanızı sağlıyor.

Studio Canlı İyi Yaşam Bilincini Kullanıcılarına Sunuyor

Türkiye’de kullanıcılarına iyi yaşam bilincini yaymak amacıyla wellbeing hizmetini ilk ve tek  olarak uygulama üzerinden sunan Studio Canlı 9 ülkeye hizmet vermenin heyecanını yaşıyor. Uygulama içerisinde yer alan canlı, güncel ve kişiselleştirilebilir içerikler, uygun fiyatıyla kullanıcılara kolay ve erişilebilir bir avantaj sunuyor.

Sosyalleşmek İçin Dijital Bir Deneyim

Pandemi ile beraber fiziksel olarak kalabalık ortamlardan uzaklaştığımız bu dönemde, birlikte egzersiz yapmanın değerini ortaya çıkaran Studio Canlı, hem bireysel hem de gruplara özel aktivite ve egzersiz dersleriyle kullanıcıların sosyalleşmesine imkan sağlıyor.

Studio Canlı, kurumsal hayatta çalışanların motivasyonunu arttırarak şirketlerin ve çalışanların yeni beceriler geliştirmesi için de olanak tanıyor. Bu noktada hediye olarak çalışanlarına iyi yaşam jesti yapmak isteyen kurumlara da toplu abonelik avantajı sağlayan Studio Canlı, kullanıcılarına iyi hissetmenin, ruh-beden ve zihin sağlığının bir yaşam felsefesi haline getirmelerini destekleyen bir uygulama olarak öne çıkıyor.