Connect with us

Genel

Tasarımcıların İmzaları ile Değerlenen Yatırımlar

Published

on

BMS A.Ş 1984 yılından beri, BMS DESIGN CENTER çatısında ev & ofis mobilyası, kristal masa aksesuarları & aydınlatmaları, kurumsal ve evde çalışanlara yönelik ergonomik tasarımlar gibi birçok ürünün dünyadaki öncü dekorasyon markalarını Türkiye’de temsil ediyor. 

BMS A.Ş Poltrona Frau, Herman Miller, Naughtone ve Baccarat markalarından sonra İtalyan Cappellini markasının Türkiye’deki tek temsilcisi oldu.

BMS

BMS DESIGN CENTER CEO’su Neslihan Işık, “Mobilya yatırımlarımızdaki tasarım ürünlerini sanat eseri veya özel işçilik mücevherlerde olduğu gibi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Çünkü yıllar içinde üretici firmanın marka değeri ve tasarımcı imzaları ile tasarım mobilyalar değer kazanıyor. Yani sattığımız her tasarım koltuğunun veya masanın zaman geçtikçe değer kazanmaya devam ediyor. Tasarım ikonu olan bir koltuğa, kütüphane veya sehpanın doğal ithal malzemesine, el işçiliğine ve tasarımcısının imzasına yatırım yapıyorsunuz. Severek ömür boyu nesilden nesile kullanırken, o ürün değerlenmeye devam ediyor” diyor.

Ünlü dekorasyon tasarımlarını Türk tüketicisiyle buluşturmayı hedeflemiş olan markanın, İstanbul’da Etiler Nispetiye caddesi, Seheryıldızı sokakta, beş katlı showroomunda Jasper Morrison, Ronan ve Erwan Bouroullec kardeşler, Tom Dixon, Marc Newson ,Piero Lissoni ve Marcel Wander gibi tasarımcıların Cappellini mobilya tasarımları yerini aldı.

Detaylı bilgi için www.bms.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.