Connect with us

Genel

The Witcher’ın Anime Filmi The Witcher: Nightmare Of The Wolf, 23 Ağustos 2021’de Netflix’de Yayınlanacak

Published

on

Netflix, WitcherCon’da 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü yayınlanacak olan The Witcher: Nightmare of the Wolf’un yayın tahini ve ilk karelerini paylaştı. Anime filmi, para için canavarları öldürmekten zevk alan, kendini beğenmiş genç bir olan Vesemir’in hikayesini anlatıyor. 

WitcherCon’un ‘Geralt of T-Rivia’lı’ paneline katılan, The Witcher’ın dizi sorumlusu ve The Witcher: Nightmare of the Wolf’un yürütücü yapımcısı Lauren Schmidt Hissrich, hayranlarla Vesemir karakteriyle ilgili ilk bilgilerin yanı sıra filmin yayın tarihi ve afişini de paylaştı.

Kader hala sürprizler barındırıyor, bu yüzden WitcherCon’dan çıkan daha özel haberler için bizi izlemeye devam edin.

Tüm etkinlik programı da dahil olmak üzere WitcherCon ile ilgili her şeyi WitcherCon.com  sitesinden takip edebilirsiniz.

Netflix YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/netflix

Netflix Twitch Kanalı: https://www.twitch.tv/netflixThe Witcher

The Witcher: Nightmare of the Wolf  Hakkında

The Witcher’ın dünyası bu anime filminde genişliyor. Geralt’tan önce, para için canavarları öldürmekten zevk alan, kendini beğenmiş genç bir Witcher olan Vesemir vardı. Yeni ve tuhaf bir canavar, bir krallığı terörize etmeye başladığında, Vesemir kendisini geçmişinin şeytanlarıyla yüzleşmeye zorlayan korkutucu bir maceranın içinde bulur ve bazı cadılık işlerinin paradan daha fazlası olduğunu öğrenir.

Yönetmen: Han Kwang Il

Senarist: Beau de Mayo

Yapımcılar: Beau de Mayo, Lauren Schmidt Hissrich & Han Kwang

Animasyon Stüdyosu: Studio MIR (The Legend of Korra ve Netflix’in Voltron: Efsanevi Koruyucu)