Connect with us

Genel

YAŞAMIN, YEME İÇMENİN, ALIŞVERİŞİN VE EĞLENCENİN DNA’SINI DEĞİŞTİREN 42 MASLAK SÖMESTİR TATİLİNDE DE MİSAFİRLERİNE FARKLI DENEYİMLER YAŞATIYOR

Published

on

Okulların kapanmasıyla birlikte minik ziyaretçilerini yaratıcı ve eğitici etkinliklere davet eden 42 Maslak, ailelerin çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri aktiviteler düzenliyor. Minik şeflerin Türk Lezzet Müzesi’nde katılabilecekleri eğlenceli programların yanı sıra  çocuk sanat atölyeleri  ile 42 Maslak, hem küçüklere hem de büyüklere unutulmaz anlar yaşatıyor.

DC Comics Family League’in Süper Kahramanları

Çocukların doğdukları andan itibaren en büyük kahramanları aileleridir. Hayatın yoğun koşuşturmacası içinde çocuklar kahramanlarıyla çok az vakit geçirme şansı bulabiliyorlar. 42 Maslak’ta 25 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek DC Comics Family League Etkinliği, çocukların kahramanları ile birlikte katılabilecekleri ve ailecek birer süper kahraman takımına dönüşecekleri yepyeni bir konseptle geliyor. Wonder Woman’ın kementini onun gibi atmaya çalışarak çubuklara isabet ettirmek, Flash’ın refleksleriyle yanan ışıkları en hızlı şekilde söndürmek, Batman gibi Joker’in peşine düşüp topları puan deliklerine atmaya çalışmak veya Superman alanındaki kriptonit parçalarını havada yakalamak gibi aktivitelerle süper aile takımları macera dolu bir gün yaşayabilecekler.  

Minik Şefler Türk Lezzet Müzesi’nde

Yurdun her yöresinden kaliteli ve lezzet garantili ürünleri ile 42 Maslak misafirlerini eşsiz bir gastronomi yolculuğuna çıkaran Türk Lezzet Müzesi, 26-27-29 Ocak ve 2-3 Şubat tarihlerinde düzenlenecek “Minik Şefler” etkinliği ile ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte kurabiye pişirebilecekleri eğlenceli bir atölye sunuyor. Usta şeflerin önderliğinde gerçekleştirilecek etkinliğe, sömestir tatilinde çocuklarıyla birlikte farklı deneyimler yaşamak isteyen anne ve babalar ücretsiz olarak katılabilirler.

  Geleceğin sanatçıları için en güzel fırsat: SANAT ATÖLYESİ MODÜL İSTANBUL’DA 

Çocuğunuzla birlikte katılabileceğiniz sanatla iç içe bir etkinliğe ne dersiniz? Çocuklar ve ailelerin Masterpiece sanatçılarının yönlendirmeleriyle resim yapıp, eserlerini evlerine götürebilecekleri Sanat Atölyesi, 42 Maslak içerisindeki Modül İstanbul’da sizi bekliyor. Özel bir yeteneğe veya daha önceden bir deneyime sahip olmanıza hiç gerek yok, hatta böylesi çok daha keyifli. Hem kendinizin hem de çocuğunuzun yaptığı eserlere inanamayacaksınız. Müzik ve hoş sohbet eşliğinde geçen, ailecek ücretsiz olarak katılabileceğiniz bu keyif seansı, 26 Ocak, 28 Ocak, 2 Şubat tarihlerinde; Cumartesi günleri 13.00 ve 15.30’da başlayan toplam iki seans halinde, hafta içi ise 12.30’da başlayan tek seans olarak düzenlenecek. Sınırlı sayıda gerçekleştirilecek etkinliğe rezervasyon yaptırmak için 42 Shopping Mall danışma noktasından ya da 42 MASLAK Instagram hesabından DM atarak başvuru yapabilirsiniz.

PJ Maskeliler Çocuk Etkinliği

Disney Junior’ın eğlenceli çizgi film karakterleri, 42 Maslak’ın minik ziyaretçilerini maceraya davet ediyor. 15-16-17 Şubat tarihlerinde düzenlenecek “PJ Maskeliler Çocuk Etkinliği”ne katılan çocuklar, atölye alanında PJ Masks kahramanlarının maskelerini yapacak ve renklendirecekler. Alan içerisinde kendi hazırladıkları maskelerle dolaşacaklar. PJ Maskeliler’in özelliklerini öğrenebilmek için her birine özel tablet oyunu oynayacak ve böylece alana girmeden önce onları özelliklerine göre tanıyabilecekler. Minik katılımcılar, Owlette gibi engellere takılmadan uçmaya çalışacak veya Cat Boy’u sağa sola hareket ettirerek onu sevmediği sudan kaçırmaya çalışacaklar. 42 Maslak’ta özel olarak oluşturulmuş alanda minikler, aileleriyle birlikte sömestir tatilinin tadını çıkarabilecekler.

Sevgililer Günü’nü Çiçek ve Çikolatalarla Kutlayın

Sevgililer Günü’nü mükemmel kılan unsurlardan biri “birlikte” gerçekleştirilen aktivitelerdir. Eğer siz de bu özel günün en tatlı anlarını sevdiğiniz kişiyle birlikte geçireceğiniz bir etkinlik arıyorsanız 42 Maslak sizi 9-14 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek “Çiçek & Çikolata Pop Up” etkinliğine davet ediyor. Hediyelik çiçek temalı aksesuarlar ve tasarım çikolatalar sizleri bekliyor. 9-10 Şubat tarihlerinde düzenlenecek çiçekten aksesuarlar ve çikolata atölyesi ile de hayatınızdaki en özel kişiye, kendi ellerinizle hazırladığınız hediyeleri sunabilirsiniz. Dilerseniz sevgilinize çiçeklerden taç yapın, isterseniz de çikolatalardan ismini büyük harflerle yazın.