Connect with us

Kültür & Eğlence

Zorlu PSM’de Bu Hafta; 11-17 Ocak

Published

on

Toz // 11 Ocak // %100 Studio // 19.00-21.00

Sokakların da anne babasıyla yaşadığı evin içi gibi huzursuz olduğu zamanlardan geçerek büyüyen, kendi yolunu bulan genç bir kadın… Güzeller güzeli ev kadını bir anne ile titiz avukat bir babanın tek kızı: Handan! Karşımıza yetişkin bir kadın olarak çıkan Handan’la tanıştığımızda; o, çocukluğundan bugüne uzanan bir hikâyeye çoktan dalıp gitmiş olacak. Handan’ın ve onun hafızasından çıkıp gelen annesi Feri’nin öyküsü, 1960’lardan bugüne uzanan bir anlatıya yerleşiyor. Murat Mahmut Yazıcıoğlu’nun kaleminden çıkan ve çok kişiyle kesişen tek kişilik kadın oyunu “Toz”, Hira Tekindor’un rejisi ve Zerrin Tekindor’un büyüleyici performansıyla Ocak ayı boyunca Zorlu PSM’de tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori- 187.00 TL

2. Kategori- 93.00 TL

zorlu

Armageddon Turk- Anadolu Lo-fi Albüm Lansmanı// 12 Ocak // %100 Studio // 20.00

‘’Bu albümdeki tüm müzikler bizleriz. Tüm tarihimizle ilgili ve ilk zamanlardan beri bizleri bir arada tutan, her geçen gün birbirimize daha sıkı bağlayan melodiler. Duygusal ve kültürel anlamda kendimizi en güçlü şekilde anlatabildiğimiz anlar. Bunu kaybetmememiz ve gelecek jenerasyonlara küçük bir armağan olması için bu albümü kaydettik. Müziğin sonsuz gücüyle; güzel ve umut dolu bir geleceğin hayaline.. ‘’ sözleriyle kendi albümlerini tanımlayan Armageddon Turk,  Anadolu türküleri ve anonim eserleri “lo-fi hiphop”, “chillbeat” soundlarda yorumladığı “Anadolu Lo-fi” adlı ilk albümünü 12 Ocak’ta Zorlu PSM %100 Studio Sahnesi’nde dinleyicilerle buluşturuyor.

Warm up \ 20:00 Murat Meriç

Armageddon Turk \ 21:00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL

Zorlu

 Evlilikten Sahneler // 13 Ocak // %100 Studio // 20.30

10. evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan ideal eşler gibi görünen iki çocuk sahibi mutlu bir çiftin; bir çeşit sığınak olarak kurdukları evliliklerinin bazı dönemlerini yakından izleme fırsatını bulacak olan seyirci, bu çiftin sevgi, nefret, arzu, tekeşlilik, özgürlük, iletişimsizlik gibi kavramlarla mücadele edişlerini gözlemleyecek. Evlilikten Sahneler çoğu zaman kadın ve erkek kimliğinde önemli dönüşümlere yol açan ve onu biçimlendiren bir çerçeve haline gelen evliliği oyunun merkezine koyuyor. “İki insan bir ömür bir arada yaşayabilir mi?”, “Aile nedir?”, “Şefkat nedir?”, “Aşk nedir, ne değildir?” sorularına yanıt arayan Evlilikten Sahneler’de Ece Dizdar ve Öner Erkan’ın yanı sıra Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ve Naz Buhşem de rol alıyor. Sinemanın ölümsüz isimlerinden Ingmar Bergman’ın kült filminden, ödüllü oyuncu ve yönetmen Kayhan Berkin rejisiyle sahneye uyarlanan Versus Tiyatro ve Zorlu PSM ortak yapımı Evlilikten Sahneler, Ocak ayı boyunca Zorlu PSM’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 20:00

Evlilikten Sahneler: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 121,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

zorlu

Ozan Musluoğlu Quintet // 13 Ocak // touché // 21:00

Caz müzik sahnesinin başarılı kontrbasçılarından Ozan Musluoğlu, Ozan Musluoğlu Quintet ile 13 Ocak akşamı touché’de!

Kapı Açılışı 19:30

Etkinlik Başlangıç 21:00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 88,00 TL

zorlu

Lokalizr: Can Güngör // 14 Ocak // %100 Studio // 21.00

Alternatif sahnenin güçlü seslerinden Can Güngör, Zorlu PSM’nin sevilen serilerinden Lokalize kapsamında 14 Ocak’ta %100 Studio’ya geliyor!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 99,00 TL

 Aşkın Arsunan Band Blue Print Prohect// 14 Ocak // touché // 21.00

Solo kariyerine “One a day” albümü ile giriş yapan Aşkın Arsunan usta müzisiyenler Volkan Öktem, Levent Altındağ, Şenova Ülker, Aycan Teztel, Eylem Pelit, Volkan Hürsever ve Sibel Gürsoy’la zenginleşen albüm tanıtımından sonra da birçok caz festivalinde yer aldı. Aşkın Arsunan piyanodayken, vokalde Duygu Tarhan, trompette Şenova Ülker, davulda da Volkan Öktem ona eşlik edecek. Bu keyifli geceyi kaçırmayın!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL

zorlu

Sıla // 15 Ocak // Turkcell Sahnesi // 21.00

Çok kısa sürede besteleri ve güçlü yorumuyla aşk şarkılarının vazgeçilmez isimleri arasına adını yazdıran Sıla, en özel, en sıcak ve en samimi şarkılarından oluşan repertuvarı ve her konserinde sürpriz bir konukla düet yaptığı unutulmaz performansıyla 7 ve 15 Ocak’ta Zorlu PSM’de!

Kapı Açılış: 20.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 605,00 ₺

2 Kategori – 467,50 ₺

3. Kategori – 357,50 ₺

Zorlu

 Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi // 15 Ocak // %100 Studio // 21:00

Zaman tüneline giriyoruz, eskilere gidiyoruz, sesimiz kısılana kadar şarkılar söylüyoruz, ayaklarımız ağrıyana kadar dans ediyoruz! Perküsyon eşliğinde DJ performansı ve muhteşem dans şovları izleyeceğiniz Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi 15 Ocak’ta Zorlu PSM’de!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 77,00 TL

Combolatino// 15 Ocak // Sky Launge // 21:00

Combolatino’nun yüksek enerjili canlı müziği ile Zorlu PSM’nin 900 m2 dans edilebilir parke alanında 15 Ocak akşamı festivalleri aratmayacak interaktif bir eğlenceye ve dansa davet ediliyorsunuz.

Bilet Fiyatları:

Bistro Genel Giriş : 165,00 TL

Genel Satış: 99,00 TL

En Güzel Parçam // 16 Ocak // Turkcell Platinum Sahnesi // 20:30

Artık her şeyin daha hızlı olduğu ve tüketildiği gelecekte geçen bir oyun. İlişkilerin robotlarla, yapay zekalarla nadiren de insanlarla yaşandığı yıllarda kahramanımız onaylamadığı halde bir yapay zeka satın alır. Değiştirdiği ve değiştiği şekilde başlayan bu aşk yolculuğunda zaman içerisinde gerçekler devreye girmeye başlar. Tiyatro Martı’nın bir kez daha kadın gözünden baktığı, ilişkilere ve kadının hayattaki rolüne dair sorular sorduğu yeni oyunu “En Güzel Parçam” ile Aralık ayında da Zorlu PSM’de tiyatroseverlerle buluşmayı sürdürüyor. Zeynep Özyağcılar’ın hem kaleme alıp hem oynadığı, rejisini ise deneyimli yönetmen Kayhan Berkin’in üstlendiği bir kadının aşkla, dansla, müzikle dönüşümüne tanık olacağınız bu göz alıcı performansı kaçırmamak için yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

Kapı Açılış: 20.00

En Güzel Parçam: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 88,00 TL

2. Kategori Fiyat: 66,00 TL

zorlu

Istırap Korosu // 16 Ocak // %100 Studio// 17:00

İlk gösterimini 25. İstanbul Tiyatro Festivali’nde yapan Istırap Korosu, Zorlu PSM %100 Studio Sahnesi’nde seyircisiyle buluşuyor. Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin ve Kader Can oyunlarıyla tanıdığımız Bam İstanbul, seyircisine bu sefer çok sesli bir apartman hikayesi anlatacak. ‘’Kendi halinde sessiz ve huzurlu bir apartman… Ayak seslerinin, gıcırtıların, çığlıkların, kahkahaların birbirine karıştığı tuhaf bir gece…’’ olarak tanımlanan hikaye 16 Ocak akşamı Zorlu PSM’de!

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: 132 TL

2. Kategori (Öğrenci): 88 TL

Üçü Bir Arada // 17 Ocak // Turkcell Sahnesi // 20.30

Üçü Bir Arada hiç kimsenin hiçbir yere gitmediği bir yol hikayesi. Kaybedenlerin anlatılmayan hikayesi… Hiç yaşanmamış aşkların düşüyle mahvolmuş hayatların, unuttukça kabuk bağlayan yaraları hatırladıkça kanatanların, babasını sevmenin yollarını ararken yolda helak olan oğulların, bitiş çizgisini göğüsleyemeyenlerin, mutsuzluğa abone kaybetmeye yazgılı doğanların erkeklikle sınanan erkeklerin hazin, anlatılmayan mütevazı hikayesi. Bu oyunda dikkatli bakarsanız kadınları, zaferleri, kayıpları, aşkları, aileleri, ölümleri, platonik sevdaları, futbolu ve hatta akıllı bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz… Üçü Bir Arada kapı önünde zifiri karanlıkta kalanların karanlıktan başka kaybedecek bir şeyi kalmayanların yaşamak için hep bir bahane bulanların hikayesi. Cem Davran’ın hem yönettiği hem de sahnede Celil Nalçakan ve Onur Özaydın’a eşlik ettiği Üçü Bir Arada 17 Ocak’ta Zorlu PSM’de!

Kapı Açılış: 20:00

Üçü Bir Arada: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Tam- 143,00 TL

2. Kategori Tam – 99,00 TL

zorlu

İbrahim Selim ile Bu Gece// 17 Ocak // %100 Studio // 21.00

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her Pazartesi %100 Studio’da izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri izleme fırsatı sunuyor!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 154,00 TL

Öğrenci Fiyat: 66,00 TL

Balkon Fiyat: 99,00 TL

Online Program Bileti Fiyat: 27,50 TL