Connect with us

Genel

Axis İstanbul’da Hediye Çarkı Dönmeye Başlıyor

Published

on

Axis İstanbul AVM, 5 – 30 Ekim tarihleri arasında hafta içi her gün, aynı gün içinde toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine “Çarkıfelek Kampanyası” ile sürpriz hediyeler sunuyor. Aynı gün içinde tek katılım hakkının bulunduğu etkinlik,AVM’nin 1’inci katında 12.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek

axis

Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM, “Çarkıfelek Kampanyası” ile ziyaretçilerinin alışverişlerini daha kazançlı hale getirmeyi amaçlıyor. 5 Ekim’de başlayan kampanya 30 Ekim’e kadar hafta içi her gün 12.00 – 20.00 saatleri arasında düzenlenecek.

Aynı gün içerisinde en fazla bir katılım hakkı bulunan ve toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yapan Axis İstanbul ziyaretçileri için geçerli olan hediye çarkı, sürpriz hediyeler için dönecek. Hediyelerin ve katılımın sınırlı olduğu etkinlik, Axis İstanbul AVM’nin 1’inci katında gerçekleşecek.

Kampanya Katılım Koşulları:

 5-30 Ekim tarihleri arasında hafta içi her gün, aynı gün içinde toplamda 250 TL ve üzeri alışverişlerde tek katılım hakkı verilir. Her fatura ve fiş ile sadece 1 kez katılım hakkı verilir. Bir kişi aynı gün içinde en fazla 1 kere katılabilir. Hediye ürünler stoklarla sınırlıdır. Fiş/faturanın Axis İstanbul AVM içinde bulunan mağazalardan kesilmiş olması zorunludur. Axis İstanbul AVM etkinlikle ilgili her türlü değişikliği yapma, durdurma ve erteleme hakkını saklı tutar. Kampanyaya, yönetim ekibi, alışveriş merkezi yönetimi, alışveriş merkezi içerisinde yer alan mağaza sahipleri ve çalışanları, anonim ve limited şirketler, dernekler, sivil toplum örgütleri, alışveriş merkezine hizmet veren firma çalışanları ve 1. dereceden akrabaları, tüzel kişiler ve 18 yaşından küçükler katılamaz. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya katılım sınırlıdır.

Axis İstanbul AVM Hakkında:

Axis İstanbul AVM, geçmişle geleceğin birleştiği noktada, tarihi yarımadanın yanı başında yer alan Eyüp’te, sunduğu eşsiz alışveriş deneyimi, renkli eğlence ve sosyal aktiviteleriyle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan yepyeni bir alışveriş merkezi. Axis İstanbul AVM, her zevke ve bütçeye hitap eden, ulusal ve uluslararası markalardan oluşan mağaza karması, 1.400 kişi oturma kapasiteli yeme içme alanı, süpermarket, elektronik market, çocuklar için büyük ve eğlenceli oyun alanı, fitness merkezi, sinema salonu, kapalı ve açık otopark ile alışverişten eğlenceye, teknolojiden sosyal aktivitelere kadar hayatınıza renk katacak tüm noktaları bünyesinde birleştiriyor. Hem yakın çevresindeki ofis çalışanlarına, hem de ailelere ve her yaştan ziyaretçiye konforlu bir alışveriş deneyimi sunan Axis İstanbul AVM’ye İstanbul’un tüm merkezi noktalarından kolaylıkla ulaşılabiliyor. Axis İstanbul AVM, E5 ile Vatan Caddesi kesişiminde, Bayrampaşa metro durağının yanı başında yer alıyor.


Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz