Connect with us

Sanat

Bella Maison’dan Çok Özel Van Gogh Sofra Koleksiyonu

Published

on

Trendleri yakından takip eden yaratıcı tasarımlarıyla ev ve sofra dekorasyonuna farklı bir soluk katan Bella Maison, modern resim tarihinde önemli bir yere sahip olan dünyaca ünlü ressam Van Gogh’un eserlerinden ilham alan bir koleksiyon hazırladı. Bella Maison bu özel lisanslı koleksiyonla, kullanıcıların yaşam alanlarına renk ve keyif katmayı hedefliyor. 

Bella

Dekorasyon alanındaki trendleri yorumlayarak özgün tasarımlar sunan Bella Maison, lisanslı ürünler kategorisinde de önemli adımlar atıyor. Müşterilerine yeni tasarım deneyimleri yaşatmak isteyen Bella Maison, dünyaca ünlü Hollandalı ressam Vincent Van Gogh’dan ilham alarak tasarlanan özel ürünlerle koleksiyonunu zenginleştiriyor.

Sanat tarihinde bir dönüm noktası olarak nitelendirilen Van Gogh’un unutulmaz eserleri, Bella Maison’un özel koleksiyonuyla yeniden karşımıza çıkıyor. Yarattığı duygular ve sunduğu deneyimle bir koleksiyondan fazlası olan Bella Maison Van Gogh Koleksiyonu, ünlü ressamın büyülü fırça darbelerini yaşam alanlarımızda hissetmemizi sağlıyor.

Bella

Tabaklar Normal Seramikten Daha Dayanıklı “Stoneware” Malzeme İle Yapıldı

Bella Maison Van Gogh Koleksiyonu’nda; meşrubat bardağı seçenekleri, yemek tabağı, pasta tabağı, servis tabağı, kase, küçük kayık tabak, peynir tabağı ve reçellik bulunuyor. Koleksiyonda yer alan tabaklar, normal seramikten çok daha dayanıklı bir malzeme olan “stoneware” malzeme ile yapıldığından daha uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Tabaklar bulaşık makinesinde yıkanabildiği gibi fırın ve mikrodalgaya da atılabiliyor. Bella Maison, titizlikle tasarlanan tabaklar için desen garantisi de veriyor. Kullanıcılar koleksiyonun özel parçaları olarak dikkat çeken bardakları da bulaşık makinesinde sorunsuz bir şekilde yıkayabiliyor.

Bella Maison ihtiyaca ve zevke dayalı alışveriş keyfi için geliştirdiği “Mix and Match” konsepti Van Gogh Koleksiyonu’nda da uygulanabiliyor. Müşteriler, bu özel koleksiyonda bulunan her ürünü tekli olarak alabildiği gibi “Mix and Match” konseptiyle kendi takımlarını yaratma imkânına da sahip oluyor.

Bella Maison Van Gogh Koleksiyonu, hem yurt içi ve yurt dışı mağazalarında hem de  www.bellamaison.com ‘da müşterilerle buluşuyor.