Connect with us

Genel

“Bella Maison Home Motto Pasta Tabağı Seti” ile Mottonuzu Sofranıza Yansıtın

Published

on

Birbirinden yaratıcı tasarımlarıyla evlere yenilikçi bir dokunuş getiren Bella Maison, duygulara hitap eden mesajların yer aldığı “Home Motto Pasta Tabağı Seti” ile sofraların havasını değiştiriyor. Günlük hayatın zorluklarından kaçmak için sığındığımız evlerimizin huzurunu ve mutluluğunu yansıtan mesajlarıyla pozitif bir etki yaratan tabak seti, yemek masalarına dinamik bir tarz da katıyor.

Motto

Bella Maison, duygularımızı ifade etmenin en güçlü yollarından biri olan mottoları, Home Motto Pasta Tabağı Seti’ne yansıtıyor. Seramik üzerine yazılan siyah renkteki mottolarla dikkat çekici bir görsellik yaratan tabak seti, taşıdığı pozitif mesajlarla sofraların havasını değiştiriyor.  Şık ve sade tasarımıyla günün her saatinde farklı kullanım tarzlarına olanak veren tabak seti, birçok ürünle kolayca kombinlenebiliyor.

Motto

Bella Maison bu farklı tabak setiyle, evimizde olmanın hissettirdiği mutluluğun ifadesini yaratıcı tasarımlarla buluşturuyor. Bella Maison, Home Motto Pasta Tabağı Seti ile sofraların pozitif enerjisini yükseliyor.