Connect with us

Kitap

Boyner’in Konuğu Bu Hafta Murat Murathanoğlu

Published

on

boyner

Farklı kategorilerde binlerce ürün seçeneğinin yanına Can Yayınları’ndan çıkan kitapları da ekleyen Boyner, Can Yayınları iş birliğiyle gerçekleştirdiği online okur – yazar buluşmalarında bu hafta Türkiye’de basketbol medyasının kurucularından Murat Murathanoğlu’nu ağırlamaya hazırlanıyor. 

boyner

Kendi yaşam öyküsünden derlediği, Türkiye’de basketbolun ve medyanın yakın geçmişine ışık tutan anılarıyla “Salondaki En Kötü Koltuk” kitabının yazarı Murat Murathanoğlu, Tanem Sivar moderatörlüğünde 30 Ocak Cumartesi günü saat 18.00’da Boyner Instagram canlı yayınında sevenleriyle buluşuyor.

Basketbol severlerin bugüne dek binlerce saat sesini dinlediği ve tüm hayatını basketbola adayan Murathanoğlu “Salondaki En Kötü Koltuk” adlı kitabında Chicago’da geçirdiği çocukluk ve gençliğinden şans eseri Aydan Siyavuş’la beraber çalışmaya başlamasına, İsmet Badem’le inanılmaz maceralarından Amerikan televizyonunda Türkçe maç anlatmasına, keşfettiği yıldız basketbolculardan Türk medyasının değişen ikliminde başına gelenlere uzanan anılarına yer veriyor. Bu anılara ise spor dünyasının önde isimlerinden Petar Naumoski’den Efe Aydan’a, Aydan Siyavuş’tan Aydın Örs’e, Yalçın Granit’ten Turgay Demirel’e, Hidayet Türkoğlu’ndan Mehmet Okur’a, Kobe Bryant’tan Shaquille O’Neal’a varan Türkiye ve dünya basketbolunun en önemli isimleri eşlik ediyor.

Yıllardır herkesin maçları salondaki en güzel koltuktan izlediğini düşündüğü Murat Murathanoğlu, maçları neden en kötü koltuktan izlediğini Boyner’in online söyleşisi ile aralayacak.

Murat Murathanoğlu’nun katılacağı söyleşi, 30 Ocak Cumartesi günü saat 18.00’da Boyner’in Instagram hesabından canlı yayınlanacak. Siz de bu benzersiz sohbeti kaçırmayın!

Boyner’in Can Yayınları iş birliğinde 15 günde bir düzenlediği online okur-yazar buluşmaları için Boyner Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.