Connect with us

Gündem

GQ Webinar: Bizi ne kurtaracak?

Published

on

Samsung’un en iddialı modeli Samsung Galaxy Z Fold2 sponsorluğunda “İyi Gelenler” temasıyla gerçekleşen GQ Türkiye “Men of the Year” ödül töreninde kazananlar belli oldu. Ödül sahipleri 15 Kasım Pazar 16.00-18.00 saatleri arasında Instagram üzerinden canlı yayınlanacak GQ Webinar’da “Bizi Ne Kurtaracak?” konusuyla ilgili fikirlerini paylaşacak.

GQ Webinar

GQ Türkiye’nin her yıl gerçekleşen “Men of the Year” ödül töreni bu yıl, teknoloji devi Samsung’un en iddialı modeli Samsung Galaxy Z Fold2 sponsorluğunda, “İYİ GELENLER” temasıyla gerçekleşiyor. GQ editörleri, yazarları, danışmanları ve okurlarının birlikte seçtiği müzik, spor, bilim, moda, sahne & gösteri, gastronomi, iş dünyası ve sanat dallarında üretimleri ve duruşlarıyla “iyi gelen” isimlere, ilham verici hikayeleriyle 2020’nin umut kaynağına dönüşen isimsiz kahramanları da eşlik edecek.

GQ Türkiye “Men of the Year” özel kategori ödül sahipleri GQ Webinar’da

Bu yılın en değerli bulunan başlıklarıysa, ilk kez hayata geçen “Eşitlik”, “Centilmenlik”, “Cesaret”, “Özgünlük” ve “İnovasyon” özel kategorileri… Kafa yorduğumuz bu konularda yaptıkları ve fikirleri ile ilham veren isimler, 9 Kasım Pazartesi günü GQ Türkiye Instagram hesabından canlı yayınla açıklandı. “Eşitlik” kategorisinin kazananı oyuncu Boran Kuzum, “Centilmenlik” kategorisinin kazananı oyuncu Engin Öztürk, “Cesaret” ödülünün sahibi ultra maraton sporcusu Özgür Tetik, “Özgünlük” dalında kazanan şef Maksut Aşkar ve “İnovasyon” ödülünün kazananı girişimci Ahmet Onur oldu.

Bu yıla özel kategorilerin ödül sahibi isimlerle birlikte ayrı bir parantez açmak üzere “Bizi Ne Kurtaracak?” başlığıyla ilk GQ Webinar ise 15 Kasım Pazar 16.00-18.00 saatleri arasında canlı yayında gerçekleşecek.

Ödül sahiplerinin kategorilerle ilgili ilham verici konuşma ve sohbetlerinden oluşacak “GQ Webinar: Bizi Ne Kurtaracak?” hakkında detaylar ve katılım için GQ Türkiye Instagram hesabını takip etmek yeterli…

 

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz