Connect with us

Müzik

Hey! Douglas ile Kesintisiz Devam Ediyor

Published

on

Hey! Douglas

Uzun süredir mekanların kapalı olması nedeniyle akşamlarını evde geçirmek zorunda kalanlar, açık havada eğlenmeyi özleyenler, doyasıya dans etmek isteyenler KüçükÇiftlik Park’ta buluşmaya devam ediyor. KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar sahnesine bu kez 15 Ağustos Pazar akşamı Hey! Douglas çıkacak. Akşamın açılışını ise Türkçe ve yabancı parçaları farklı bir yorumla sentezleyen Kerkayas yapacak. Kapı açılışının 16.00 olduğu konser öncesinde KüçükÇiftlik Park’a gelenler yüzdeyüz müziğin, açık havanın ve yeşilin tadını çıkarıp haftanın yorgunluğunu geride bırakacak.

Yekte, Ayva Çiçek Açmış, Ölem Ben, İkimiz Bir Fidanın gibi klasiklere yaptığı coverlerla tanınan Hey! Douglas, vurmalı ve üflemeli enstrümanların eşliğinde çalacağı canlı setiyle KüçükÇiftlik Bahçe’de keyifli bir akşamüstü geçirip yalın ayak dans etmek isteyenlerle buluşacak. Yaptığı müziği “farklı enstrümanları birleştirerek geçmişle geleceği mikslemek” olarak tanımlayan sahne adı VEYasin ya da Hey! Douglas olarak bilinen ünlü DJ, haftaya harika bir kapanış yapacak.

Hey! Douglas’dan önce ise sahneye 2014 yılından beri, çok sevdiğimiz Türkçe nostaljik parçalarla yine en aşina olduğumuz yabancı parçaları iç içe geçirerek ortaya muhteşem müzik kokteylleri çıkaran Kerkayas çıkacak. Asıl adı Süleyman Kerkaya olan ve Youtube’daki “Ekolayzırdeli” adlı kanalında Barış Manço’lu Shape Of My Heart, Neşet Ertaş’lı Daft Punk şarkılarıyla milyonları farklı müzik türlerinin ahenkli birleşimiyle eğlendiren Kerkayas bu kez de KüçükÇiftlik Bahçe’nin güzel insanları için sahne alacak.

Normal kapasitesi 2 bin kişi olan ancak pandemi sebebiyle sınırlı sayıda kapasite ile gerçekleşen KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar sürpriz isimlerle devam edecek.

Organizasyon URU, biletler Biletix’te!

Kapı açılışı: 16.00

Konser: 21.00