Connect with us

Müzik

Heyecanla Beklenen PSM Loves Summer’da Sahne Alacak Yeni İsimler Açıklandı

Published

on

 Zorlu PSM, 2022 yazına damga vuracak PSM Loves Summer konser serisine yeni isimler eklemeye devam ediyor. Arctic Monkeys, Placebo, Alt-J ve DIIV gibi isimlerin açıklandığı Zorlu PSM’nin ilk yaz konser serisi PSM Loves Summer’da Warpaint, Chet Faker ve Half Moon Run da sahne alacak. Biletler 22 Aralık’ta passo.com.tr’de satışta olacak.

Los Angeleslı indie rock grubu Warpaint yazın ilk gününde Zorlu PSM sahnesinde olacak

Warpaint, Loves Summer

Warpaint

Heyecanla beklenen PSM Loves Summer’da sahne alacak yeni isimler açıklandı

Art rock, dream pop ve psychedelic rock türlerinde büyüleyici tınılara imza atan Warpaint, Zorlu PSM’de eşsiz bir konser vermeye hazırlanıyor. Warpaint, Avrupa turnesi ile yaz ayının ilk gününde İstanbul’da olacak. Beş yılın ardından kısa süre önce, kusursuz olarak görülen ‘Lilys’i yayınladılar. 2010’da kurulan grup ilk albümü ‘The Fool’ ile küresel sahneye çıktı. Albümleri beklentilerin üstüne çıkarak kült olarak nitelendirildi. Grup ayrıca 2014’te ‘Warpaint’, 2016’da ise ‘Heads Up’ olmak albümlerini yayınladı.

Chet Faker yeni şarkılarıyla terapi etkisi yaratacak

Chet Faker, Loves Summer

Chet Faker

Electronica türünün önemli sanatçılarından olan Chet Faker, bestelerini kendine has etkileyici vokali ile sunuyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de özgün bir hayran kitlesine sahip olan Faker, 2014 yılında ilk albümü Built On Glass’ı kaydetti. “Rolling Stone Dergisi” tarafından 2013 yılında “En İyi Bağımsız Sanatçı” seçilen Chet Faker, PSM Loves Summer kapsamında 21 Haziran 2022’de Zorlu PSM Turkcell sahnesinde dinleyicileriyle buluşacak.

Half Moon Run izleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak

Half Moon Run, Loves Summer

Half Moon Run

Kanadalı indie rock grubu Half Moon Run, PSM Loves Summer kapsamında 22 Haziran 2022’de Zorlu PSM’de sevenleriyle buluşacak. Canlı performanslar sırasında grup üyelerinin birden fazla enstrüman çalmasıyla bilinen Half Moon Run, çıkardıkları ilk albümleri ‘Dark Eyes’ ile oldukça beğeni topladı. 2015 yılında SOCAN müzik ödüllerinde Uluslararası Başarı Ödülü’nü kazandı. 1 Kasım 2019’da Half Moon Run üçüncü albümleri olan ‘A Blemish in the Great Light’ı yayınladı. 2020 Kanada’nın prestijli müzik ödülleri Juno Ödülleri’nde Yılın Yetişkin Alternatif Albüm ödülünü kazandı.

Konserler için biletler 22 Aralık Çarşamba günü passo.com.tr üzerinden satışa çıkacak.