Connect with us

Müzik

Melike Şahin, “Merhem”in İlk Konserini 28 Mayıs’ta PSM Online’da Gerçekleştiriyor

Published

on

merhem

“Geri Ver”, “Tutuşmuş Beraber”, “Deli Kan” gibi dillerden düşmeyen şarkılarıyla tanınan Melike Şahin, uzun zamandır yolu gözlenen ilk albümü “Merhem”in ilk konseri ile PSM Online’da izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Kısa zamanda büyük başarı yakalayan albümü ve her biri milyonlarca dinlemeye ulaşan hit parçalarından oluşturduğu özel repertuarıyla Melike Şahin’i 28 Mayıs Cuma akşamı, saat 21:00’da PSM Online’da izleyebilirsiniz.

Solo kariyerinde “Tutuşmuş Beraber”, “Deli Kan”, “Geri Ver” gibi şarkılarıyla dinleyicinin gönlünde taht kurmuş Melike Şahin, nam-ı diğer Diva Bebe,  uzun zamandır yolu gözlenen ilk albümü “Merhem”in ilk konseri için bizi özel bir buluşmaya davet ediyor. Sekiz kişilik yeni orkestrası ve o akşam için özel olarak hazırlanmış sahne tasarımıyla PSM Online’da benzersiz bir konsere eşlik edeceksiniz.

Melike Şahin, Spotify’ın, kadın müzisyenlerin seslerini yükseltmek ve her alanda olduğu gibi müzik sektöründe de var olan eşitsizlikle savaşmak için oluşturduğu ve farklı ülkelerden yüzlerce kadın sanatçının yer verildiği EQUAL projesi kapsamında Türkiye listesinin ilk kapak sanatçısı olarak New York Times Meydanı’ndaki tanıtım alanından tüm dünyaya sesini ulaştırmayı başardı.

Melike Şahin’in içimizdeki melankoliyi aynalayan şifalı sesi ve içimize işleyen şarkılarıyla dolu bu özel canlı performansa tanık olmak için 28 Mayıs’ta PSM Online’da şimdiden yerinizi ayırmayı unutmayın.

28 Mayıs Cuma akşamı, saat 21:00’da online.zorlupsm.com’a özel yayınlanacak konseri biletlerine passo.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.