Connect with us

Tiyatro

Müzikli Tiyatro Oyunları Ekim’de KüçükÇiftlik Bahçe’de!

Published

on

KüçükÇiftlik Bahçe'de

Sahnelendikleri günden bu yana beğeniyle takip edilen müzikli tiyatro oyunları KüçükÇiftlik Bahçe’de seyirciyle buluşuyor! Usta tiyatrocu Genco Erkal’ın tek kişilik gösterisi “Merhaba” 14 Ekim Çarşamba akşamı; Arda Aydın, Mert Yavuzcan ve Anıl Altınöz’ün başrollerini paylaştığı enerji dolu sahne gösterisi “Biraderler Cabaret” 16 Ekim Cuma akşamı sahnelenecek. Cenk Bıyık, Atılgan Gümüş ve Orçun Kaptan’ın kadrosunda yer aldığı müzikli düello “Two Turkish Tenors” ise 17 Ekim Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Bahçe’de açık hava sezonunu kapatacak! URU organizasyonu ve Türk Tuborg A.Ş. katkılarıyla sahnelenen müzikli tiyatro oyunlarının biletleri, başlama saati olan 20.30’a kadar online olarak Biletix’ten temin edilebiliyor.

KüçükÇiftlik Bahçe'de

 KÜÇÜKÇİFTLİK BAHÇE MÜZİKLİ TİYATRO OYUNLARI ile SESİ AÇTI!

 KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de müzikli tiyatro oyunları devam ediyor. Tiyatronun duayen ismi Genco Erkal’ın hem uyarladığı hem yönettiği hem de rol aldığı tek kişilik gösterisi “Merhaba”, 14 Ekim Çarşamba akşamı KüçükÇiftlik Bahçe’de sahnelenecek. Erkal’ın “Benim yazarlarım” dediği Aziz Nesin, Bertolt Brecht, Can Yücel, Nâzım Hikmet ve William Shakespeare’in yapıtlarından oluşan oyun, dünyanın hallerine ve insanlığa dair ince esprileriyle hem eğlendiren hem de umut veren müzikli bir gösteri.

KüçükÇiftlik Bahçe'de

Arda Aydın Organizasyon’un sunduğu enerjik sahne gösterisi “Biraderler Cabaret” ise 16 Ekim Cuma akşamı tiyatroseverlerle buluşacak. Oyunda, akıllarda ve kalplerde yer etmiş Türkçe ve İngilizce şarkılar Arda Aydın, Mert Yavuzcan ve Anıl Altınöz ile sahneye taşınıyor.

KüçükÇiftlik Bahçe’de açık hava sezonu 17 Ekim Cumartesi akşamı Cenk Bıyık, Atılgan Gümüş ve Orçun Kaptan’ın rol aldığı “Two Turkish Tenors” ile kapanacak. Seyirciler, konservatuvardan iki sınıf arkadaşının 20 yıl aradan sonra sahne üzerindeki müzik düellosuna tanıklık edecek.

TÜM HİJYEN ÖNLEMLERİ ALINDI

Misafirlerine keyifli anlar yaşatmak kadar onların sağlığını ve güvenliğini de düşünen KüçükÇiftlik Park, COVID-19 nedeniyle alınan hijyen tedbirlerini en üst düzeyde sürdürüyor.  Yalnızca online biletleme sisteminin kullanıldığı ve kapıda bilet satışının yapılmadığı KüçükÇiftlik Park etkinliklerinde misafirlerin ateş ölçümü sağlık görevlileri tarafından yapılıyor. Ortak kullanım alanlarında birçok noktaya dezenfektan üniteleri kurulan etkinlik alanında maske takma zorunluluğu bulunurken, maskesi olmayan seyircilere maske temin ediliyor.

Kapı açılış saatinin 19.00 olduğu program kapsamında oyunların başlama saati ise 20.30. Biletler oyun başlayana kadar online olarak Biletix’ten temin edilebilir.


Sitemizdeki benzer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.