Connect with us

Müzik

%100 Metal Sunar: Epica

Published

on

%100 metal

Hollandalı senfonik metal grubu Epica’nın 3 Haziran Perşembe akşamı KüçükÇiftlik Bahçe’de gerçekleşecek konseri için biletler hızla tükeniyor. URU ve Epifoni ortak organizasyonuyla gerçekleşecek %100 Metal Sunar: Epica konserinin 2. avantajlı dönem sınırlı sayıdaki sahne önü biletleri Biletix’te satışa çıktı!

Epica

Konsere Gitmeyi Özleyen İstanbullulardan Epica’ya Büyük İlgi!

Bundan 6 yıl önce KüçükÇiftlik Park’ta hafızalardan silinmeyen bir konsere imza atan Epica, 3 Haziran Perşembe akşamı bu kez de KüçükÇiftlik Bahçe’de hayranlarıyla buluşacak. Grubun yeni albümü Omega’nın lansmanı kapsamında %100 Metal katkılarıyla gerçekleştirilecek konser metal tutkunlarının yoğun ilgisiyle karşılandı. Konsere gitmeyi özleyen İstanbullular aylar öncesinden sahne önü biletlerinin tükenmesine sebep oldu. Konserin sahne önü 2. avantajlı dönem sınırlı sayıdaki biletleri satışa çıktı.

2003 yılında gitarist ve vokalist Mark Jansen’ın After Forever adlı gruptan ayrılmasının ardından kurulan Epica, ilk albümü The Phantom Agony ile güçlü bir çıkış yakalayarak kısa sürede ününü Hollanda dışında da duyurdu. Epica, 2009 yılındaki Desing Your Universe albümü ile tüm dünya çapında zirveyi yakaladı. Bugün Simone Simons’un eşsiz vokalleriyle büyük beğeni toplamaya devam eden Epica, metal ve orkestrayı, koroyu ve oryantal enstrümanları bir araya getiren şarkıları ve iddialı sahne performanslarıyla dikkat çekiyor.

URU ve Epifoni ortak organizasyonuyla 3 Haziran Perşembe akşamı KüçükÇiftlik Bahçe’de gerçekleşecek %100 Metal Sunar: Epica biletleri Biletix’te.

Sahne Önü: 287.50 TL

Standart Bilet: 150 TL

epica

KüçükÇiftlik Park hakkında:

İstanbul’un kalbinde yer alan KüçükÇiftlik Park, 17. yüzyıldan beri şehrin kültür ve eğlence merkezi. Günümüze kadar mesire alanı, hasbahçe, gazino ve lunapark olarak İstanbulluları ağırlayan mekan, bugün kurumsal etkinliklerden lansmanlara, fuarlardan davetlere, düğünlerden dev konserlere, tüm sahne sanatlarından sergilere kadar ses getiren etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17.000 kişi kapasiteli alanı, kış sezonunda ise 4.500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap vermektedir. 2000 metrekarelik çim alana sahip KüçükÇiftlik Bahçe ise yaz sezonunda ayrı bir alan olarak hizmete açılmaktadır.

URU hakkında:

2007 yılından bu yana etkinlik sektöründe faaliyet gösteren URU, yenilikçi projeler geliştirerek geniş kitleleri kültür-sanat etkinlikleriyle buluşturan çok amaçlı bir organizasyon şirketidir. Gerçekleştirdiği etkinliklerde sunduğu 360 derece hizmetle sektöre alternatif bir soluk getiren URU, kurumsal etkinlik ve lansmanları; konser, parti ve festivalleri; moda tasarım aktivitelerini yenilikçi bir anlayışla tasarlayarak dünya standartlarında bir organizasyon hizmeti vermektedir.

Epifoni hakkında:

Epifoni Events, 2015’ten bugüne sahnenin önemli isimlerini kitlelerle buluşturuyor. Deneyim standartlarına önem veren Epifoni Events, kurulduğundan bugüne kadar, Chainsmokers, Oscar and the Wolf, Marshmello, Madrugada, Macy Gray, The White Buffalo gibi birçok yabancı sanatçının yanında yerli müzisyenleri de Türkiye’nin önemli sahnelerinde müzikseverlerle bir araya getiriyor. Festival deneyimine de alternatif bir pencereden bakan Epifoni Events’in Türkiye’nin önemli festivallerinden Enter the Music ve Greenify’da imzası bulunuyor.