Connect with us

Dizi

Netflix’in Yeni Türk Dizisi Atiye’yi İzlediniz mi ?

Published

on

atiye görseli

Netflix’in yeni Türk dizisi Atiye gündeme oturdu. 27 Aralık tarihinde internet ortamında başlayan dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile oldukça sevildi. Mehmet Günsür, Beren Saat, Metin Aldülger, Başak Köklükaya, Tim Seyfi ve Civan Civanova gibi isimlerin yer aldığı dizinin her biri 40 dakika olarak ayarlandı. Netflix’in ikinci Türk orijinal dizisi başrol karakterinin hikayesini izleyicilere etkili bir biçimde sunuyor. İlk sezonun yayınlanması ile birlikte ikinci sezonu merak edenler şimdiden araştırmaya başladılar. Aynı zamanda diziyi ilk kez izleyecek olanlar Atiye konusu, oyuncu kadrosu şeklinde araştırmalar da yapıyorlar. Peki; Atiye dizisi kaç bölümden oluşuyor? Dizinin 2.sezonu çıkacak mı? Dizi nerede çekiliyor?


ATİYE 2. SEZON NE ZAMAN?
Tek sezon olarak tasarlanan Atiye’nin 2. yeni sezonu ise dizinin izlenme oranlarına göre çekilecek. Atiye dizisinin 2. sezon yayın tarihi ise Netflix tarafından açıklanacak.

ATİYE HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Netflix orijinal dizisi olan Atiye, Netflix kullanıcıları tarafından izlenebilecek.

ATİYE KAÇ BÖLÜM?

Beren Saat’in yeni dizisi Atiye 1. sezon toplamda sekiz bölüm olacak şekilde 40 dakikadan oluşuyor.

ATİYE DİZİSİ OYUNCULARI

Atiye karakteri: Beren Saat
Ozan karakteri: Metin Akdülger
Erhan karakteri: Mehmet Günsür
Cansu karakteri: Melisa Şenolsun

Atiye dizisi oyuncu kadrosunda aynı zamanda Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi gibi isimler de yer alıyor.

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU

Atiye dizisinin konusu: Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

 

Haber içeriği:sabah.com.tr