Connect with us

Spor

Nike Go FlyEase ile Tanışmaya Hazır Olun!

Published

on

Nike’ın mühendislik harikası yeni spor ayakkabısı “Go FlyEase” ile tanışmaya hazır mısınız?

İşte Nige Go Flyease

Nige Go Flyease

Go FlyEase

 

Nike, daha önce eşi benzeri görülmemiş inovatif çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek rahatlıkla giyilip çıkarılabilen ayakkabısı “Go FlyEase” ile önemli bir yeniliğe imza attı.  Gelişmiş ve erişilebilir çözümleri ile kusursuz bir ayakkabı deneyimi yaşatan Nike Go FlyEase, ellerin kullanımına ihtiyaç duyulmadan, serbest bir şekilde ayakkabıların giyilmesine ve çıkarılmasına izin veren çift dengeli bir mekanizma ve daha önce benzerine rastlanmamış bir orta taban gergi düzeneğine sahiptir.

Nike FlyEase teknolojisi piyasaya sunulduğundan bu yana basketbol, koşu ve spor giyim kategorilerinde ve pek çok inovatif ayakkabı tasarımında kullanılmıştır. Birbirini izleyen her bir tasarım, FlyEase’i oluşturan tüm kriterleri bir araya getirerek mükemmel bir performans deneyimlenmesine olanak sağlamaktadır ve kullanılan teknolojiler mümkün olduğunca geniş bir aktif yaşam yelpazesine hizmet etmektedir. Şampiyon paralimpik bir sporcudan bir öğrenciye veya elleri dolu bir ebeveyne kadar herkes bu ayakkabıyı kullanabilir.

Nige Go Flyease

Nige Go Flyease

Dünyaca ünlü paralimpik sporcu Beatrice Vio, Nike Go Flyease ile ilgili “Genellikle ayakkabılarımı giymek için çok fazla zaman harcıyorum. Ancak, Nike Go FlyEase ile ayaklarımı ayakkabıların içerisine sokmam ve üzerlerinde zıplamam yeterli oluyor. Bu sadece sporcular için değil, herkesin yaşamında çok hızlı ve yeni bir teknoloji.” diyerek değerledirmede bulundu.

Başlangıçta üç farklı renk seçeneği olan ve sadece belirli Nike üyelerinin erişebileceği Nike Go FlyEase, bu yılın ilerleyen dönemlerinde daha geniş kitleler için satışa sunulacak!