Connect with us

Gündem

PTT AŞ’den 10 Kasım İçin Özel Gün Zarfı

Published

on

PTT AŞ, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Milli Saraylar” ve “10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası” konulu iki özel gün zarfını tedavüle sundu.

PTT AŞ

10 Kasım 2020 tarihinde tedavüle çıkan “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Milli Saraylar” ve “10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası” konulu özelgün zarfları 5,00 TL bedelle PTT iş yerlerinde, PTT’ye ait www.filateli.gov.tr web adresinde ve filateli cep uygulamasında satışa sunuldu.

“10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası” konulu özelgün zarfıyla birlikte aynı tarihte “PTT Pul Müzesi, Hacı Bayram Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:13, Ulus /Altındağ/ANKARA” adresinde mesai saatleri içerisinde “10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası 10.11.2020 ANKARA” ibareli özeltarih damgası kullandırılmaya başlandı.

Koronavirüs salgınından dolayı toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT iş yerlerinde yoğunluk yaşanmasını önlemek ve müşterilerin filatelik işlemlerini PTT iş yerlerine gelmeden yapabilmeleri için; 10 Kasım 2020 tarihinde satışa sunulacak olan özelgün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilere, www.filateli.gov.tr  adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile 6 ay içerisinde satın alınması halinde posta damgalı olarak gönderilebilecek. adana imamoğlu escort

Müşterilerin, hazırlanan filatelik ürünler için (Filateli İşletme Prosedürüne uygun olması halinde) özel tarih damgası ve posta damgası talepleri, 10 Kasım 2020 tarihi itibari ile 3 ay içerisinde PTT AŞ’ye iletildiği takdirde karşılanacak.


Sitemizdeki diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz