Connect with us

Genel

RE/MAX Son 3 Ayda 750’den Fazla Girişimciye İş İmkanı Sağladı

Published

on

Pandemi, çalışanları iş sahibi olmaya yöneltti. Konut kredilerinde yapılan indirimler ile gayrimenkul sektöründe talepler ciddi artış gösterdi. Gayrimenkul sektöründeki bu hareketlenme özellikle kendi işini kurmanın arayışında olan girişimcilerin dikkatini çekerken, devlet teşvikleri de gayrimenkul sektörünün albenisini yükseltti.

RE/MAX

Pandemi sürecinde teknolojiye iş süreçlerine adapte ederek etkin kullanan RE/MAX Türkiye geliştirdiği inovatif çözümler ile gayrimenkul sektörüne ivme kazandırdı. Bu durum kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin de dikkatini çekti. Türkiye’nin önemli gayrimenkul şirketlerinden RE/MAX Türkiye’nin yaptığı açıklamaya göre, son 3 ayda 750’den fazla girişimci gayrimenkul danışmanı olmak için şirketin Power Start adı verilen eğitimleri aldı.

 

3 günden 388 yeni girişimci gayrimenkul sektörüne adım attı

RE/MAX Türkiye  Bölge Direktörü Murat Goldştayn, “Son 3 ayda hayatını kendi girişimiyle kurmak isteyen ve sektörde uzun yıllardır çalışıp markamızı tercih eden, toplam 750’den fazla yeni gayrimenkul danışmanımız oldu. 6-7-8 Temmuz tarihinde ise sektörün rekor katılımı ile Türkiye’de kendi rekorunu kırarak sadece 388 yeni girişimciyi bünyemize kattık. Ekibimize katılan yeni arkadaşlarımız eğitimlerini tamamlayarak profesyonel gayrimenkul uzmanı olarak sahada çalışmalarına başlıyorlar.” dedi.


Sitemizdeki benzer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.