Connect with us

Genel

Tatilsepeti’nden Her Köşesi Cennet Yurt İçi Turları

Published

on

Dilerseniz mavinin kıyısından yeşile bir yolculuk, dilerseniz adrenalin dolu bir seyahat… İstediğiniz her şey, Tatilsepeti’nde! Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, tatil yapmak isteyen misafirlerine doğudan batıya, kuzeyden güneye, birbirinden keyifli yurt içi turu alternatifleri sunuyor.

Tatilsepeti

Dünya mimarisinde iz bırakmış tarihi yapılar, yüzlerce yıl boyunca hüküm süren medeniyetlerin ölümsüz eserleri, UNESCO koruma listelerine girmeyi başarmış doğa harikaları ve birbirinden güzel eserleri sergileyen müzeleriyle tam bir kültür turizmi cenneti olan ülkemiz, hem yerli hem yabancı turistlerin odak noktası konumunda.

Doğudan Batıya, Kuzeyden Güzeye

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti doğudan batıya, kuzeyden güneye tam bir kültür coğrafyası olan bu toprakların sırrını keşfetmek isteyen gezginler için birbirinden avantajlı öneriler sunuyor. Yurt içi gezi turları sayesinde Anadolu’nun saklı cennetlerini yakından görme fırsatı tanıyan Tatilsepeti, günübirlik kültür turları ve 2 günlük yurt içi turlar gibi son derece cazip seçenekleriyle seyahat severleri heyecanlandırıyor.

Tatilsepeti

Baştan sona Karadeniz’in keşfi için https://www.tatilsepeti.com/karadeniz-turlari, Marmaris, Bodrum ve Göcek rotalı Mavi bir yolculuk için  https://www.tatilsepeti.com/ege-akdeniz-turu, tarihi güzellikleriyle İç Anadolu’yu ziyaret etmek için  https://www.tatilsepeti.com/ic-anadolu-turlari, rüya gibi bir deneyim ile GAP seyahati için https://www.tatilsepeti.com/gap-turlari, adrenalin tutkunları için rafting, dalış ve doğa sporları ile aktivite turları hakkında detaylı bilgi almak için https://www.tatilsepeti.com/aktivite-turlari linkini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.

Tatilsepeti

Tatilsepeti Hakkında

Temelleri 2002 yılında atılan Tatilsepeti, 2004 yılından bu yana yüz binlerce kişiye tatil servisi sunan bir turizm portalıdır. Yıllık 25 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 63 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından biridir. Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan Tatilsepeti, 2009 yılında dünyanın en büyük otel tedarikçilerinden Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına da başlamıştır. Turizm gibi rekabetin yoğun olduğu bir sektörde yakaladığı başarıyla dikkat çekmeyi başaran Tatilsepeti, 2013 yılı Mayıs ayında, Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım alarak büyümesini daha da hızlandırmıştır.

Tatilsepeti; en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi – sonrası hizmetleriyle misafirlerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde, bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket etmektedir. Türkiye’nin en saygın tur operatörleri, 4.500’den fazla yurt içi, 350 binden fazla yurt dışı oteli, yılda 7.000’in üzerinde yurt içi – yurt dışı turu, uçak bileti ve araç kiralama hizmetlerini, Tatilsepeti, çatısı altında sunmaktadır.

İnsanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak onlara en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen Tatilsepeti, tatil denildiğinde ilk akla gelen internet turizm markası olarak kendini konumlandırmaktadır. Tatilsepeti, deneyimli danışmanlardan oluşan 200 kişilik çağrı merkezi, bu vizyonu gerçekleştirmede çok önemli bir role sahiptir.

Tatilsepeti’nin sunduğu hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.tatilsepeti.com adresinden ya da 444 44 20 numaralı telefondan ulaşılabilir.