Connect with us

Kültür & Eğlence

Zorlu PSM’de Ocak Ayı

Published

on

İbrahim Selim ile Bu Gece // 10-17-24-31 Ocak// %100 Studio // 21.00

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her Pazartesi %100 Studio’da izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri izleme fırsatı sunuyor!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 154,00 TL

Öğrenci Fiyat: 66,00 TL

Balkon Fiyat: 99,00 TL

Online Program Bileti Fiyat: 27,50 TL

Zorlu

Evlilikten Sahneler // 04-13-18-27 Ocak // %100 Studio // 20.30

10. evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan ideal eşler gibi görünen iki çocuk sahibi mutlu bir çiftin; bir çeşit sığınak olarak kurdukları evliliklerinin bazı dönemlerini yakından izleme fırsatını bulacak olan seyirci, bu çiftin sevgi, nefret, arzu, tekeşlilik, özgürlük, iletişimsizlik gibi kavramlarla mücadele edişlerini gözlemleyecek. Evlilikten Sahneler çoğu zaman kadın ve erkek kimliğinde önemli dönüşümlere yol açan ve onu biçimlendiren bir çerçeve haline gelen evliliği oyunun merkezine koyuyor. “İki insan bir ömür bir arada yaşayabilir mi?”, “Aile nedir?”, “Şefkat nedir?”, “Aşk nedir, ne değildir?” sorularına yanıt arayan Evlilikten Sahneler’de Ece Dizdar ve Öner Erkan’ın yanı sıra Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ve Naz Buhşem de rol alıyor. Sinemanın ölümsüz isimlerinden Ingmar Bergman’ın kült filminden, ödüllü oyuncu ve yönetmen Kayhan Berkin rejisiyle sahneye uyarlanan Versus Tiyatro ve Zorlu PSM ortak yapımı Evlilikten Sahneler, Ocak ayı boyunca Zorlu PSM’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 20:00

Evlilikten Sahneler: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 121,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

Timsah Ateşi // 5 – 6 – 19 – 20 Ocak  // Turkcell Platinum Sahnesi // 20:30

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu & Piu Entertainment iş birliği ile hayata geçirilen, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla yaşadıkları çalkantılı hayatı konu alan, başrollerini Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Kubilay Tunçer’in paylaştığı Timsah Ateşi Zorlu PSM’de izleyicilerle buluşuyor. Yönetmenliğini Mehmet Ergen’in üstlendiği oyun, 2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nin en sevilen ilk üç oyunu arasında yer aldı. 1989 yılında Kuzey İrlanda’da geçen hikaye, sevgisiz bir Katolik evi, kötürüm bir baba, işlemediği bir suç yüzünden 8 yıl hapis yatan asi bir kız Fianna (Hazar Ergüçlü) ile dindar ablası Alannah’ın (Funda Eryiğit) hikayesinde, temposu bir an bile olsun düşmeyen, sürreal, grotesk bir kara komedi Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde seyirciyle buluşacak.

Bilet Fiyatları: 

1. Kategori- 235.00 TL

2. Kategori- 185.00 TL

3. Kategori- 145.00 TL

4. Kategori- 115.00 TL

Zorlu

Aşk Geçmişim // 7 – 21 Ocak // Turkcell Platinum Sahnesi // 20.30

Kurumsal bir şirkette yeni işe giren Tom’un aşk hayatı tam bir fiyaskodur. Aynı şirkette çalışan Amy’nin de ondan kalır yanı yoktur. İş çıkışı bir şeyler içmeye çıkarlar ve o gece yaşadıkları tek gecelik ilişki sonucunda ikisi de kendini istemediği fırtınalı bir ilişkinin içinde bulur. Eski ilişkilerinin hayaletlerinden kurtulmak, kendi yaralarını sarıp gerçek aşka ulaşmak onlar için hiç kolay olmasa da bu iki yalnız kalp sonunda birbirleri için çarptığını fark edebilecek mi? Tatlı Ekşi Tiyatro’nun ilk yapımı olan, yönetmen koltuğunda Tuğrul Tülek’in oturduğu ve Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun başrolleri paylaştığı 2019-2020 sezonunun en ilgi gören oyunlarından biri olan “Aşk Geçmişim” Zorlu PSM’de yeniden izleyicilerle buluşuyor.

Kapı Açılış: 20.00

Aşk Geçmişim: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 198,00 TL

2. Kategori Fiyat: 132,00 TL

3. Kategori Fiyat: 99,00 TL

Beni Sakın Yumruklardan // 8 Ocak // %100 Studio // 20.30

BKM, DasDas, Enka Sanat, İKSV ve Zorlu PSM işbirliğinde hayata geçirilen “Ortak Yapım” projesinin sahnelenen ilk eseri “Beni Sakın Yumruklardan” Zorlu PSM %100 Studio’da seyircilerle buluşuyor. Son yıllarda yeni medya üzerinden yaratılan “Linç kültürü”ne mizahla yaklaşmayı deneyen iki insanın gözünden bakan Beni Sakın Yumruklardan, Yiğit Sertdemir ve Ecem Uzun’u ilk kez aynı sahnede buluşturuyor. Bir “açık mikrofon” akşamında yolları kesişen farklı kuşaktan iki kişi, Egemen ve Hilal, mizahın sınırları üzerine düşünmeye başlıyor. Beni Sakın Yumruklardan, yeni medyanın adalet ve değişim üzerinden vaat ettiklerini tartışmaya açıyor ve linç kültürünün sosyal medya yoluyla var olmayı sürdürdüğü bugünlerde soruyor: “Özgürlük ne ve özgürlük kimin için?”

Kapı Açılış: 20:00

Beni Sakın Yumruklardan: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Tam- 100,00 TL

Öğrenci – 50,00 TL

Zorlu

Amadeus // 8 – 9 – 10 – 29 – 30 – 31 Ocak // Turkcell  Sahnesi // 20:30

Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, dünya müzik tarihinin unutulmaz bestecileri Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’nin eşsiz hikayesini anlatan oyun “AMADEUS”, başrollerini Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz’ın paylaştığı, güçlü oyuncu kadrosu, 14 kişilik koro ve 11 kişilik canlı orkestradan oluşan 45 kişilik dev ekibi ve usta yönetmen Işıl Kasapoğlu rejisiyle Ocak ayında da Zorlu PSM’de tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları;

1. Kategori- 275.00 TL

2. Kategori- 195.00 TL

3. Kategori- 155.00 TL

4. Kategori- 125.00 TL

5. Kategori- 95.00 TL

*UYARI: 9 Ocak, 30 Ocak’ta gerçekleşecek Amadeus etkinliklerinin kapı açılış saati 18.30, etkinlik saati 19.30’da gerçekleşecektir.

Aşınma// 9 – 23 Ocak  // %100 Studio // 20.30

Günümüz dünya sisteminin insanın varlık alanını giderek daha da daraltması, buna karşılık çağdaş insanın bu duruma gösterdiği kabul ile hem insani olanın aşınmasını, hem de insanın kendisindeki karakter aşınmasını düşünmeyi öteleyerek var olmaya çalışması sorununu merkeze alan “Aşınma”, seyircinin oyunun dilini ve işleyişini oyuncuyla birlikte eşzamanlı keşfedeceği aktif bir seyir süreci yaratarak seyircisini eğlenceli bir deneyime davet ediyor. Şahika Tekand tarafından kaleme alınan ve yönetilen, deneyimli oyuncu Yiğit Özşener’in performansıyla sergilenen Aşınma Zorlu PSM’de seyircilerini bekliyor.

Kapı Açılış: 20.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 132,00 TL

2 Kategori – 88,00 TL

Zorlu

Baby Concerts “Notaların Dansı” & “Amerika’dan Avrupa’ya Yolculuk” // 9 – 23 Ocak // Sky Lounge // 11.00-14:00

“Baby Concerts” Zorlu PSM’de yoğun ilgi gören klasik müzik konserlerine devam ediyor. 0+ yaş konseptiyle Türkiye’de ilk ve tek olan etkinlik, şimdi farklı yaş gruplarına özel hale geliyor. Baby Concerts farklı tarihlerde iki farklı konseptte küçük müzikseverlerle buluşacak. 9 Ocak’taki konserde dört müzisyenin canlı performansı ile gerçekleşecek klasik müzik konserinde dvard Grieg, Pyotr İlyiç Çaykovski , Antonio Vivaldi , Wolfgang Amadeus Mozart , Johann Sebastian Bach, Gioacchino Rossini gibi dünyaca ünlü bestecilerin eserleri bir masalın içinde dinlenecek. Ayrıca müziğe kısa bale performansı ile görsel ve işitsel bir şölen de eşlik edecek. 23 Ocak’taki konserde ise Avrupa’dan Amerika’ya 45 dakikalık bir yolculuk yaşanacak. Avrupa ülkelerinden başlayan müzik yolculuğu, bu müziği Amerika’ya taşıyan ustalarla devam edecek. Miniklere bu yolculukta G.Bizet, J.Brahms, J.Strauss, S.Jopplin, P.I.Tchaikovsky gibi dünyaca ünlü besteciler eşlik edecek. 11:00 ve 14:00’da olacak Amerika’dan Avrupa’ya Yolculuk programı 4 yaşın üzerinde miniklerin katılımı için planlanmış olup, zorunluluk aranmayarak farklı yaştaki her çocuğa da açık olacaktır.

Bilet Fiyatları:

İki kişilik ( 1 yetişkin + 1 çocuk) : 204.00 TL

Üç Kişilik (1 yetişkin +2 çocuk veya 2 yetişkin+ 1 çocuk) :304.00 TL

Tek kişilik ( 12 yaş ve üstü) : 118.00 TL

Pencere // 10 Ocak // Turkcell Platinum Sahnesi // 20.30

The Reader’ın senaryolarıyla iki Oscar adaylığı bulunan İngiliz yazar Sir David Hare’in kaleme aldığı ve Haluk Bilginer tarafından Türkçe’ye kazandırılan tiyatro oyunu “Pencere”, farklı dünya görüşleri olan bir kadın ve bir adamın ilişkilerinin bitmesinden 3 yıl sonra tekrar yan yana gelmeleri etrafında şekilleniyor. Deneyimli oyuncu Haluk Bilginer ve Esra Bezen Bilgin’in başrollerini paylaştığı “Pencere” Zorlu PSM’de!

Kapı Açılış: 20.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 209,00 TL

2. Kategori – 176,00 TL

3. Kategori – 143,00 TL

Zorlu

Toz // 11 – 20 – 25 Ocak   // %100 Studio // 19.00-21.00

Sokakların da anne babasıyla yaşadığı evin içi gibi huzursuz olduğu zamanlardan geçerek büyüyen, kendi yolunu bulan genç bir kadın… Güzeller güzeli ev kadını bir anne ile titiz avukat bir babanın tek kızı: Handan! Karşımıza yetişkin bir kadın olarak çıkan Handan’la tanıştığımızda; o, çocukluğundan bugüne uzanan bir hikâyeye çoktan dalıp gitmiş olacak. Handan’ın ve onun hafızasından çıkıp gelen annesi Feri’nin öyküsü, 1960’lardan bugüne uzanan bir anlatıya yerleşiyor. Murat Mahmut Yazıcıoğlu’nun kaleminden çıkan ve çok kişiyle kesişen tek kişilik kadın oyunu “Toz”, Hira Tekindor’un rejisi ve Zerrin Tekindor’un büyüleyici performansıyla Ocak ayı boyunca Zorlu PSM’de tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori- 187.00 TL

2. Kategori- 93.00 TL

Armageddon Turk – Anadolu Lo-Fi Albüm Lansmanı // 12 Ocak // %100 Studio // 20.00

‘’Bu albümdeki tüm müzikler bizleriz. Tüm tarihimizle ilgili ve ilk zamanlardan beri bizleri bir arada tutan, her geçen gün birbirimize daha sıkı bağlayan melodiler. Duygusal ve kültürel anlamda kendimizi en güçlü şekilde anlatabildiğimiz anlar. Bunu kaybetmememiz ve gelecek jenerasyonlara küçük bir armağan olması için bu albümü kaydettik. Müziğin sonsuz gücüyle; güzel ve umut dolu bir geleceğin hayaline.. ‘’ sözleriyle kendi albümlerini tanımlayan Armageddon Turk,  Anadolu türküleri ve anonim eserleri “lo-fi hiphop”, “chillbeat” soundlarda yorumladığı “Anadolu Lo-fi” adlı ilk albümünü 12 Ocak’ta Zorlu PSM %100 Studio Sahnesi’nde dinleyicilerle buluşturuyor.

Warm up \ 20:00 Murat Meriç

Armageddon Turk \ 21:00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL

Zorlu

Lokalize: Can Güngor // 14 Ocak // %100 Studio // 21.00

Alternatif sahnenin güçlü seslerinden Can Güngör, Zorlu PSM’nin sevilen serilerinden Lokalize kapsamında 14 Ocak’ta %100 Studio’ya geliyor!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 99,00 TL

Aşkın Arsunan Band // 14 Ocak // touché // 21.00

Solo kariyerine “One a day” albümü ile giriş yapan Aşkın Arsunan usta müzisiyenler Volkan Öktem,Levent Altındağ, Şenova Ülker, Aycan Teztel, Eylem Pelit, Volkan Hürsever ve Sibel Gürsoy’la zenginleşen albüm tanıtımından sonra da birçok caz festivalinde yer aldı. Aşkın Arsunan piyanodayken, vokalde Duygu Tarhan, trompette Şenova Ülker, davulda da Volkan Öktem ona eşlik edecek. Bu keyifli geceyi kaçırmayın!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL

Sıla // 7 – 15 Ocak // Turkcell Sahnesi // 21.00

Çok kısa sürede besteleri ve güçlü yorumuyla aşk şarkılarının vazgeçilmez isimleri arasına adını yazdıran Sıla, en özel, en sıcak ve en samimi şarkılarından oluşan repertuvarı ve her konserinde sürpriz bir konukla düet yaptığı unutulmaz performansıyla 7 ve 15 Ocak’ta Zorlu PSM’de!

Kapı Açılış: 20.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 605,00 ₺

2 Kategori – 467,50 ₺

3. Kategori – 357,50 ₺

Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi // 15 Ocak // %100 Studio // 21:00

Zaman tüneline giriyoruz, eskilere gidiyoruz, sesimiz kısılana kadar şarkılar söylüyoruz, ayaklarımız ağrıyana kadar dans ediyoruz! Perküsyon eşliğinde DJ performansı ve muhteşem dans şovları izleyeceğiniz Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi 15 Ocak’ta Zorlu PSM’de!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 77,00 TL

Kaan Sekban Saçmalar// 16 – 30  Ocak // Turkcell Platinum Sahnes // 20:30

10 yıl boyunca kurumsal hayatta bir plaza insanı olarak çalıştıktan sonra yurt dışında oyunculuk eğitimi alıp beyaz yakalı hayata veda eden Kaan Sekban, plaza hayatından cast ajanslarına, beyaz yaka dramlarından sosyal medyadaki davranış bozukluklarına uzanan kahkaha dolu gösterisi ve kendine özgü üslubuyla Ocak ayında Zorlu PSM’de!

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 180,00 TL

2. Kategori – 150,00 TL

3. Kategori – 140,00 TL

4. Kategori – 120,00 TL

5. Kategori – 100,00 TL

Istırap Korosu // 16 Ocak // %100 Studio // 17:00

İlk gösterimini 25. İstanbul Tiyatro Festivali’nde yapan Istırap Korosu, Zorlu PSM %100 Studio Sahnesi’nde seyircisiyle buluşuyor. Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin ve Kader Can oyunlarıyla tanıdığımız Bam İstanbul, seyircisine bu sefer çok sesli bir apartman hikayesi anlatacak. ‘’Kendi halinde sessiz ve huzurlu bir apartman… Ayak seslerinin, gıcırtıların, çığlıkların, kahkahaların birbirine karıştığı tuhaf bir gece…’’ olarak tanımlanan hikaye 16 Ocak akşamı Zorlu PSM’de!

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: 132 TL

2. Kategori (Öğrenci): 88 TL

Üçü Bir Arada // 17 Ocak // Turkcell  Sahnesi // 20.30

Üçü Bir Arada hiç kimsenin hiçbir yere gitmediği bir yol hikayesi. Kaybedenlerin anlatılmayan hikayesi… Hiç yaşanmamış aşkların düşüyle mahvolmuş hayatların, unuttukça kabuk bağlayan yaraları hatırladıkça kanatanların, babasını sevmenin yollarını ararken yolda helak olan oğulların, bitiş çizgisini göğüsleyemeyenlerin, mutsuzluğa abone kaybetmeye yazgılı doğanların erkeklikle sınanan erkeklerin hazin, anlatılmayan mütevazı hikayesi. Bu oyunda dikkatli bakarsanız kadınları, zaferleri, kayıpları, aşkları, aileleri, ölümleri, platonik sevdaları, futbolu ve hatta akıllı bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz… Üçü Bir Arada kapı önünde zifiri karanlıkta kalanların karanlıktan başka kaybedecek bir şeyi kalmayanların yaşamak için hep bir bahane bulanların hikayesi. Cem Davran’ın hem yönettiği hem de sahnede Celil Nalçakan ve Onur Özaydın’a eşlik ettiği Üçü Bir Arada 17 Ocak’ta Zorlu PSM’de!

Kapı Açılış: 20:00

Üçü Bir Arada: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Tam- 143,00 TL

2. Kategori Tam – 99,00 TL

Mercan Selçuk Dans Topluluğu- Babamın Şarkıları  // 18 Ocak// Turkcell Platinum Sahnesi // 20.30

Klasik Türk Musikisi’nde devrim yapmış üstad Münir Nurettin Selçuk ile Batı müziği ile Türk musikisinin doğal ruhlarını bozmadan oluşturmuş üstad Timur Selçuk’un şarkıları, tüm bu manevi sanatsal birikime sahip çıkan üçüncü kuşak Mercan Selçuk Dans Topluluğu’nun unutulmaz performansıyla 18 Ocak akşamı Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 200.00 TL

2. Kategori – 150.00 TL

3. Kategori – 100.00 TL

Kral Lear // 19 Ocak // Turkcell Sahnesi// 20.30 

Hem aktör hem çevirmen kimliğiyle yoğun bir Shakespeare mesaisi olan Haluk Bilginer, bu kez Shakespeare’in “trajedisini kendi elleriyle çizen” kahramanı Kral Lear’a bürünüyor. İktidarın ve mülkiyetin paylaşımı üzerine çok katmanlı bir klasik olan oyunun yönetmeni ise Muharrem Özcan. Kral Lear, kızları ve ülkedeki diğer güç odakları arasında dönen bu trajedi, oyunun özündeki grotesk etkiler eşliğinde yorumlanıyor.

Kapı Açılış Saati: 19.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 242,00 TL

2. Kategori Fiyat: 209,00 TL

3. Kategori Fiyat: 165,00 TL

4. Kategori Fiyat: 143,00 TL

5. Kategori Fiyat: 109,00 TL

 Ferit Odman Quintet // 20 Ocak // touché // 21.00

Türkiye’de caz davulunun öncülerinden Ferit Odman; Downbeat Dergisi tarafından dört yıldızla taçlandırılan Autumn In New York ve Nommo albümlerindeki quintet aranjmanlarına bu konserde yer verecek. Odman’ın quinteti ile hard-bop dünyasının derinlerinde güzel bir yolculuk dinleyicileri bekliyor. Türkiye’nin başarılı caz davulcularından Ferit Odman, 2021 yılının son konseriyle touché’de!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL

Dengi Dengine// 21 Ocak // %100 Studio // 21.00

Türk müziği, etnik-doğu, elektronik, funk ve rock türlerinin harmanlandığı bir müzik türüne sahip olan, konserlerde kendi bestelerinin yanı sıra, alışılmışın dışında ve sürpriz cover parçaları da yorumlayan Dengi Dengine, yeni üretimlerini ilk defa dinleyiciyle buluşturacağı lansman konseri için 21 Ocak tarihinde Zorlu PSM %100 Studio’da!

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL

Barbaros Around The World “All Time Classics”// 22 Ocak // touché // 21.00

Kasım’da başlayan ve Mart sonuna kadar farklı konseptler sunacak olan Barbaros,“All Time Classics” ile müzik tarihinin en sevilen şarkılarını, “Divas & Divos” ile dünyanın en ikonik sanatçılarının eserlerini, “Italian Nights” ile İtalyanca unutulmaz şarkıları seslendirirken, “Voyage en Méditerranée” ile dinleyenlere Akdeniz’de bir müzik turu yaptıracak. Barbaros, 22 Ocak’ta touché’de, All Time Classics’te, tüm zamanların en sevilen şarkılarından sunduğu seçki ile dinleyenlere dünya müziğinin kapılarını aralarken, Türkçe, Fransızca, İngilizce, İtalyanca, İspanyolca şarkıların da yer aldığı farklı dillerdeki geniş repertuvarı ile müzik tarihinin en sevilen eserlerini seslendirecek. Barbaros, müzikseverleri dünya müziğinin en keyifli şarkılarıyla müzik dolu bir yolculuğa çıkarmak için 22 Ocak’ta touché’de!

Bilet Fiyatları: 

Genel Giriş: 132 TL

Cimri // 23 Ocak // Turkcell Sahnesi // 20.30

Onu tanıyanların “Dünyadaki insanların en az insan olanı, yeryüzündeki canlıların en katı yüreklisi, pintilerin en pintisidir. Onun sevmesinden kuru, onun okşamasından kısır bir şey olamaz. Vermek öylesine zoruna gider ki, selam bile vermez kimseye, onu bile alır; yalnız alır…” olarak betimlediği Cimri’yi izlerken belli bir zümreye bakmakla bir genelleştirmeye bakmak arasındaki pencereden birçok insanın ve ailelerin iç ve dış yapısına bakacak, garip rastlantılara tanık olacaksınız. 17. yüzyılda yaşamış Fransız komedya yazarı Moliere’in en ünlü eserlerinden “Cimri”, Tansu Biçer’in rejisi ve Serkan Keskin’in çok konuşulan “Harpagon” performansıyla Zorlu PSM’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 19.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 198,00 TL

2. Kategori – 176,00 TL

3. Kategori – 154,00 TL

4. Kategori – 132,00 TL

5. Kategori – 99,00 TL

Deniz Göktaş Stand – Up // 23 Ocak   // Turkcell Platinum Sahnesi // 19.30

Deniz Göktaş’a Ayıracak Vaktim Yok podcasti ile gönüllere çadır kuran sahnelerin asi ismi Deniz Göktaş kahkaha dolu stand-up gösterisi ile 23 Ocak akşamı saat 19.30’da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’ne konuk oluyor. Komedi dünyasının sevilen siması Göktaş’ın tek kişilik bu eğlence dolu performansına tanık olmak için yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 137,50 TL

2. Kategori – 121,00 TL

3. Kategori – 99,00 TL

Aldırma Gönül // 22 Ocak // Turkcell Sahnesi // 21.00 

Sabahattin Ali’nin heyecanlarının, aşklarının, hüzünlerinin, hasretlerinin; kısaca hayatından kesitlerin sahnelendiği ve şiirlerinden bestelenmiş sevilen şarkılarının söylendiği “Aldırma Gönül”, Ferhat Göçer’in performansıyla 22 Ocak’ta Turkcell Platinum Sahnesi’nde seyircisiyle buluşuyor.

Kapı Açılış: 20:00

Aldırma Gönül: 21.00

Bilet Fiyatları: 

1. Kategori – Genel Satış: 165,00 TL

2. Kategori – Genel Satış: 121,00 TL

Thug Life Party // 28 Ocak // %100 Studio // 20.00

Thug Life Party Serisi geri dönüyor! 2018’de temelleri atılan, İstanbul’un en eğlenceli hiphop parti serisi THUG LIFE, 28 Ocak akşamı orijinal kadrosu ile %100 Studio sahnesine geri dönüyor. Gorillaz, Kelis, Moby gibi isimlere yaptığı official remix’lerle ve albümleriyle tanınan Armageddon Turk’un kabinde olduğu gecede, dansçılar Esin Turay ve Dilara Küçük, sıradışı imajıyla, çıkardığı single’larla ilgi çeken rapper Chain-B ve başka birçok konuk sahnede olacak. 2020’lerin önemli hiphop sanatçıları; Future, Lil Uzi Vert, Tyler, The Creator, Drake, Lil Baby, Roddy Ricch, DaBaby gibi isimlerin yanısıra, Rihanna, Beyonce, Dr. Dre, Missy Elliott, Jay-Z, 50 Cent ve daha birçok sanatçının hit şarkıları ile bol bol dans edilecek bir gece için Zorlu PSM’de hazır olun.

Bilet Fiyatları: 

Genel Giriş: 88 TL

Özge Özel Stand Up // 30 Ocak // touché // 19.30

Özge Özel, önüne çıkan tüm kavramların evire çevire içini boşalttığı ve bundan pişmanlık duymadığı tek kişilik şovuyla, 30 Ocak Pazar akşamı 19.30’da Zorlu PSM touché’de.

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 88,00 TL