Connect with us

Konser

Zorlu PSM’den sanatseverlere yılbaşı sürprizi!

Published

on

Zorlu PSM’de yeni yıl, yepyeni kampanyalarla geliyor! Zorlu PSM’nin, yılbaşına özel, sürprizlerle dolu paketlerinden “PSM Etkinlik Paketi” ile sanatseverler çeşitli indirimler kazanıyor. “PSM Etkinlik Paketi”nin yanı sıra, Zorlu PSM ziyaretçileri, Aralık ayı itibariyle PSM etkinliklerinde vade farksız taksit imkânından faydalanabiliyor. Zorlu PSM’nin ziyaretçileri için bir diğer yeni yıl sürprizi ise “PSM Hediye Kartı”. Sanatseverlerin sevdiklerine PSM’nin büyülü dünyasını hediye edebilecekleri bu kartlara ise Zorlu PSM gişelerinden ulaşmak mümkün. 

Zorlu PSM’de yeni yıl fırsatlarla geliyor. 7 Aralık’tan 5 Ocak 2019’a kadar geçerli olmak üzere, Zorlu PSM etkinliklerinde alınacak bilet adetleri ile doğru orantılı indirimler ve biletleri taksitle alma imkanı Zorlu PSM ziyaretçilerini bekliyor. Biletix internet sayfasında yer alan “Zorlu PSM Yılbaşı Sürprizi” kampanyası dahilinde sanatseverler 3 ila 6 bilet alımında 10%, 7 ila 10 bilet alımında 15%, 11 ila 15 bilet alımında 20%, 16 ila 20 bilet alımında ise 30% indirim hakkına sahip oluyor.

Bu indirimlerin yanı sıra sanatseverler, yine 7 Aralık’tan itibaren Zorlu PSM etkinliklerinin biletlerini vade farkız satın alabiliyor. Taksitlendirme kampanyası kapsamında Zorlu PSM etkinliklerine ait biletleri Yapı Kredi kartları ile 6, Akbank, İş Bankası ve Garanti Bankası ile 3 taksitle almak mümkün olacak.

Zorlu PSM’nin ziyaretçilere hazırladığı yeni yıl sürprizlerinden “PSM Hediye Kartı” ise sanatseverlere, sevdiklerine PSM’nin büyülü dünyasını hediye etme imkanı sunuyor. 50, 100, 250 ve 500 TL’lik hediye kartları ile sanatseverler sevdiklerine 1 yıl boyunca PSM etkinliklerinde geçerli indirim hediye etmiş oluyorlar. “PSM Hediye Kartı”na yalnızca Zorlu PSM gişesinden ulaşılabiliyor.

 

Zorlu PSM Hakkında – www.zorlupsm.com

Kültür sanat hayatının buluşma noktası Zorlu PSM 5. yaşını kutluyor. Bugüne kadar, dünyaca ünlü gösterilerden alanında en iyi sanatçılara, Broadway müzikallerinden, tiyatro oyunlarına; DJ performanslarından, konserlere; sergilerden, film gösterimlerine, partilere ve festivallere 5 bin etkinlikte 2 milyon sanatseveri ağırlayan Zorlu PSM, her sezon daha da güçlendirdiği altyapısı ve çeşitlendirdiği programıyla sanatsever ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Zorlu PSM açılışından bu yana2.202 kişilik kapasitesi ve zenginleştirilmiş akustik özelliğine sahip Turkcell Sahnesi ve yine aynı sahnede oluşturduğu yeni “Sahne Üstü Ayakta” konseptinde eş zamanlı 3.200 kişi ağırlarken, hem oturmalı hem ayakta konser izleme imkanı sunan “Hibrid”düzen ile de İstanbul’un kışlık konser mekanı ihtiyacına da cevap vermeye devam ediyor. Doğal akustik özelliğiyle tasarlanan 717 kişi kapasiteliTurkcell Platinum Sahnesi, 1.000 kişi kapasitesiyle Zorlu PSM’nin muhteşem atmosferinin yaz aylarında açık havaya taşınmasını sağlayan Amfi , yeni sezonda açılacak olan oturmalı 110 kapasiteli caz kulübü ve bugüne kadar birçok davet ve etkinliğe ev sahipliği yapmış olan 750 kişi kapasiteli Sky Lounge ve 5,200 m2’lik fuaye alanları ile Zorlu PSM sanat ile kendini ifade etmek isteyen herkese farklı olanaklar sunuyor. Lezzetli menüsüyle Turkcell Sahnesi’nin fuaye alanında bulunan Cheers, etkinlikler öncesi ve sonrasında sanatseverlerin favori mekanı olmaya devam ediyor.