Connect with us

Kitap

Amazon Türkiye, Can Yayınları’ndan Okumaya Teşvik

Published

on

Okumayı teşvik etmek ve kitaba erişimi kolaylaştırmak adına geliştirilen proje kapsamında Amazon.com.tr müşterileri kitaplara 4,99 TL fiyat etiketiyle erişebilirken, Amazon Prime üyeleri ise “5 al 4 öde” fırsatından yararlanabiliyor.

Amazon Türkiye

Amazon Türkiye ve Can Yayınları iş birliğiyle ‘Lacivert Klasikler’ serisi, Amazon.com.tr müşterilerinin beğenisine sunuldu

Amazon Türkiye ve Can Yayınları, Amazon.com.tr müşterilerine özel olarak dünyaca ünlü yazarların öykü derlemelerinden oluşan bir seri hazırladı. Can Yayınları iş birliğiyle okumayı teşvik etmek ve kitaba erişimi kolaylaştırmak adına yapılan proje kapsamında Lacivert Klasikler serisinde yer alan 50 kült klasiğin 48 ila 60 sayfa arasındaki kısa versiyonları hazırlanarak 4,99TL fiyatla Amazon.com.tr müşterilerine sunuldu.

Sadece Amazon.com.tr müşterilerine özel olarak hazırlanan dünyaca ünlü yazarların öykü derlemelerinden oluşan serinin her bir kitabı; 4,99TL’den satışa sunuluyor. Ayrıca Amazon Prime üyeleri bu kitaplara “5 al 4 öde” fırsatıyla sahip olabiliyor.

**

Detaylı bilgi için: https://www.amazon.com.tr/b?node=22833928031