Connect with us

Kitap

Can Yılmaz’ın Kitapları, Hem Güldürüyor Hem De Hüzünlendiriyor

Published

on

 

İnkılâp Kitabevi #evdekalkitaplakal etiketiyle, küresel COVID-19 salgınına karşı alınan sağlık önlemleri nedeniyle evlerine kapanan okurlara yazarlarının eserlerinden öneriler sunmaya devam ediyor. Senarist, yazar ve oyuncu Can Yılmaz’ın İnkılâp Kitabevi’nden çıkan Klişe Hayatlar Matbaası, Yap Bi Babalık, Bilinmeyen Numaralar ve Hayatım Roman adlı kitapları, okurları hem güldüren hem de hüzünlendiren öykülerden oluşuyor. Can Yılmaz’ın kitapları inkilap.com’un yanı sıra dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde!

 

can

Kendine özgü mizahıyla okuru hem güldüren hem de gündelik olaylara dair pek çok önemli detayı gözler önüne seren Can Yılmaz’ın öyküleri hayattan izler taşıyor. Yazının her türünü deneyen, en çok da komik hikâyelerin peşinden koşan Yılmaz’ın öykülerinde hüzünlü duraklar da yer alıyor. Sıcak, samimi ve eğlenceli hikâyelerinde yazar, sıradan insanların başına gelen sıra dışı olayları anlatıyor.

Can Yılmaz’ın Klişe Hayatlar Matbaası, Yap Bi Babalık, Bilinmeyen Numaralar ve Hayatım Roman adlı kitapları, İnkılâp Kitabevi etiketiyle inkilap.com, dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde!

 Daha fazla bilgi için:     inkilap.com


Sitemizdeki benzer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.