Connect with us

Seyahat

Yeni Yıla CVK Park Bosphorus Hotel’de Lezzet ve Eğlence Dolu Bir Başlangıç Yapın

Published

on

Yeni yıla eşsiz müzik ve unutulmaz bir lezzet şöleni ile girmek isteyenler, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da buluşuyor. Ata Marin grubunun Latin ve Akdeniz tarzında sergileyeceği eşsiz sahne performansı ve birbirinden özel lezzetlerle oluşturulan yılbaşı özel gala menüsü eşliğinde yeni yıla muhteşem bir başlangıç yapmak isteyenlerin tercihi CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul.

İstanbul’un en gözde adreslerinden biri olan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un özenle hazırladığı yılbaşı gala programıyla konuklar, yeni yıla muhteşem bir başlangıç yapıyor.

Şehrin kalbindeki lokasyonu, kusursuz hizmet anlayışı ve büyüleyici atmosferiyle İstanbul’un en gözde adreslerinden biri olan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un özenle hazırladığı yılbaşı gala programıyla konuklar, yeni yıla muhteşem bir başlangıç yapıyor. Işıltılı İstanbul Balo Salonu’nun görkemli atmosferinde gerçekleşecek organizasyonda gece, Dj perforformansı ile başlıyor, Ebru Selvikavak’ın unutulmayacak performansı, sonrasında Ata Marin grubu Rumba Flamenca tarzında ispanyol esintili repertuarıyla misafirlerine unutulmaz bir gece sunmaya hazırlanıyor.

Yılbaşı gala menüsünde Executive Chef Ramazan Demir’den özel lezzetler…

Yeni yılı karşılarken, eşsiz müzik ziyafetine Executive Chef Ramazan Demir’in yeni yıla özel hazırladığı gala menüsü eşlik ediyor.          Gecenin menüsünde; Başlangıçta marine edilmiş karidesten, ara sıcakta safaralı patates kaplamasında pişirilmiş bıldırcına ve ana yemekte dana bonfileye kadar, unutulmaz bir çok lezzet yer alıyor. Gecenin tatlı kapanışını ise parça çikolatalı dondurma ve meyve soslarının eşlik ettiği kestaneli mus tatlısı tamamlıyor.

Yeni yıl brunch’ı eşliğinde konaklama seçenekleri

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul.

CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul, yeni yılın coşkusunu bir geceyle sınırlamayıp devamında konaklamak isteyen misafirlerine, özel bir gece geçirebilecekleri konaklama deneyimi; lüks, konfor ve Stella Lounge & Bar’da canlı müzik eşliğinde benzersiz Boğaz manzarasına karşı tadı damaklarda kalacak brunch deneyimini bir araya getiriyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için; 0212 377 88 88