Connect with us

Seyahat

Eskişehir’in Buluşma Noktası OMM INN Turizm Sertifikasını Aldı!

Published

on

ESKİŞEHİR’İN BULUŞMA NOKTASI OMM INN, TÜRKİYE TURİZM TANITIM VE GELİŞTİRME AJANSI TARAFINDAN ÖNERİLEN “GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI”NI ALMAYA HAK KAZANDI !

Geleneksel Odunpazarı mimarisiyle modern tasarım anlayışını birleştiren ve OMM – Odunpazarı Modern Müze’nin bir uzantısı olarak tasarlanan OMM INN, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın COVID-19 ile mücadele sürecinde başlattığı ‘Sağlıklı Turizm Belgelendirme Programı’ denetimlerini geçerek Tasigo Eskişehir ile birlikte Eskişehir’in Güvenli Turizm Sertifikası almaya hak kazanan iki işletmesinden biri oldu.

Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle geçici olarak faaliyetlerine ara veren ve kontrollü normalleşme süreci ile birlikte ​3 Temmuz 2020 tarihinde kafe ve otelinde misafirlerini yeniden ağırlamaya başlayacak olan OMM INN, açılış öncesinde en üst standartlarda tedbirler alarak tüm hazırlıklarını tamamladı. OMM INN, COVID-19 sürecinde hijyen ve sosyal mesafe kurallarına yönelik gerçekleştirilen denetimlerden geçerek aldığı sertifikayla misafirlerini güvenle ağırlayacak olmanın mutluluğunu şimdiden yaşıyor.

Eskişehir’in Buluşma Noktası Turizm Sertifikasını Aldı!

İlk açıldığı günden itibaren büyük ilgi gören OMM INN’in avlusu, OMM INN Kafe ile birlikte yaz aylarının değişmez buluşma noktası olmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Dünyaca ünlü Türk misafirperverliğini şık, minimalist ve sanat odaklı tasarım ile birleştiren odalarıyla dikkat çeken ​OMM INN​, otelin avlusunda konumlanan ​OMM INN Kafe ve ​OMM Dükkan hijyenik ve güvenli ortamında misafirlerini tekrar ağırlamak için geri sayıma başladı. OMM INN Kafe, ferah avlusunda sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yeniden düzenlenen oturma planı ve tedarikten servise tüm aşamalarda hijyen kurallarını en üst seviyede gözeten ekibiyle hizmet vermek üzere hazırlıklarını tamamlarken, OMM Dükkan sosyal mesafeyi sağlamak amacıyla alınan önlemler kapsamında belirli sayıda kişi kabul ederek hizmet verecek.

Eskişehir’in Buluşma Noktası Turizm Sertifikasını Aldı!

Kontrollü normalleşme sürecinde misafirlerini belirtilen sağlık önlemlerini dikkate alarak ağırlayacak olan OMM INN Kafe​, ​ferah avlusu ve lezzetli menüsüyle haftanın her günü 08.00-21.00 saatleri arasında hizmet verecek.

 

Diğer Haberlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz