Connect with us

Sinema

FilmBox Ekranlarında Sonbahara Romantik Veda

Published

on

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle sonbahar gecelerine heyecan ve eğlence katıyor. Sonbahardan kışa girmekte olduğumuz şu günlerde, komediden dramaya romantizm dokulu filmler, FilmBox ekranlarında izleyicilere sinema zevki yaşatacak.

Aşk ve Mutluluk (A Tale of Love and Darkness) – 8 Kasım Pazar – Saat: 19:55

Pazar gecesi ekranlara gelecek film, ünlü yazar Amos Oz’un gençliğine odaklanan bir biyografik öykü. Natalie Portman’ın yönetmeliğini ve başrolü üstlendiği film, genç bir adamın annesi ile ilişkisini ve yazarlığa başlamasını ele alıyor. Ayrıca yazdığımız hikayelerin başımıza gelmesi konusunu işliyor. ankara güdül escort

Aşk Bilmecesi (Chinese Puzzle) – 11 Kasım Çarşamba – Saat: 19:30

Çarşamba gecesi ekranlara gelecek Aşk Bilmecesi, İspanyol Pansiyonu ile başlayan ve Rus Bebekler filmiyle devam eden üçlemenin son filmi. Film hayatı, iki çocuğunun annesinin New York’a taşınmasıyla karmaşık bir hal alan ve çocuklarının uzakta büyümesine dayanamadığı için kendisi de taşınmaya karar veren 40 yaşındaki Xavier’nin öyküsünü anlatıyor.

filmbox

Mutluluğun Ardından (After I’m Gone) – 12 Kasım Perşembe – Saat 21:30

Perşembe gecesi, kanser hastası bir kadının ölümünden sonra çocuklarını bir arada tutmak ve onlara sevgi dolu bir yuva sağlamak için Fransız hükümetine karşı verdiği mücadelenin öyküsü, Marie-Laure Picat ve Anne Berthod tarafından yazılmış “Le Courage D’Une Mère (Bir Annenin Cesareti)” isimli kitaptan uyarlanan bir drama ile ekranlara gelecek.

filmbox

Evden Kaçış (Run Away Home) – 13 Kasım Cuma – Saat 15:00

Cuma öğleden sonra, FilmBox ekranlarında 1950’lerde başlayan ve sıradan olmayan ailesi ile bir sosyal uyumluluk çağında, hayatta kalmaya çalışan, 15 yaşındaki Tamara Anderson’un gözlerinden anlatılan, bir gençlik öyküsü izleyeceğiz. Filmin dayandığı Sarah Willis’in sevilen romanı, The New York Times tarafından yılın en iyi kitaplarından birisi seçilmiştir.

Yeni Yıl Sürprizi (A Christmas Star) – 14 Kasım Cumartesi – Saat 21:30

Cumartesi gecesi FilmBox ekranlarda erken bir yılbaşı kutlaması yaşayacağız. Filmin öyküsünde, Noel yıldızı altında doğmuş olan Noelle, mucizeler yaratabilme yeteneğine sahip olduğuna inanmaktadır. Bu yüzden de sahtekar müteahhit McKerrod yaşadığı huzurlu kasabaya göz dikip yaşadığı huzurlu ve sakin hayatını tehdit etmeye başladığında, onu durdurabilecek tek kişinin kendisi olduğunu düşünür. Noelle arkadaşlarıyla birlikte McKerrod’u engellemek için zorlu bir mücadelenin içine girer.

filmbox

FilmBox izlemek isteyen sinema severler, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, FilmBox Live websitesi ve uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler ve gibi farklı türlerde içerik sunuyor. SPI International kanalları arasında, canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.

SPI International Hakkında:

SPI International, 6 kıtada 42 televizyon kanalı ve dijital servisleriyle faaliyet gösteren 65 milyon aboneye sahip global bir medya şirketidir. SPI aynı zamanda dünya genelinde 4K/Ultra HD içeriğin de en büyük toplayıcılarından biri konumunda yer almaktadır. Dünya çapında 700’den fazla operatörle iş birliği bulunan SPI, gelişmiş teknolojisi sayesinde internete bağlanabilen herhangi bir cihaz ile büyük global medya sağlayıcılar ve yerel OTT sağlayıcılar üzerinden abonelerine 4K/UHD programları da dahil olmak üzere, TV kanalları ve tüm film arşivine ulaşma imkanı sağlıyor. Yakın zamanda Hollanda’nın en büyük premium film servislerinden Film1’ın 4 kanalını ve dijital servislerini de portföyüne ekleyen SPI, büyüme ivmesini tüm hızıyla sürdürmektedir.

Dünya lideri film tedarikçisi ve televizyon programcısı kimliği ile, 25 yılı aşkın bir süredir uluslararası pazarda itibar sahibi olan SPI International, büyük lisans tedarikçileri iş birliğiyle yüksek talepli ilgi çekici içerikler sağlar.