Connect with us

Genel

HAYDİ KES, YAPIŞTIR, KENDİN YAP!

Published

on

ABM YAYINEVİ’NDEN YENİ BİR ETKİNLİK KİTABI:

KES, YAPIŞTIR, KENDİN YAP

abm Yayınevi’nin yeni kitabı Kes Yapıştır Kendin Yap – Ezo ile Sanatsal Faaliyetler, içindeki hem eğlenceli hem öğretici etkinlikler ile çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunuyor. Ezo Sunal ve Ömer Öztüyen’in kaleminden çıkan bu etkinlik kitabı, yaratıcılığı ve el becerilerini desteklerken sorumluluk, geri dönüşüm ve çevre bilinci de aşılıyor.

Ezo Sunal’ın abm Yayınevi etiketiyle çıkan yeni kitabı Kes, Yapıştır, Kendin Yap – Ezo ile Sanatsal Faaliyetler, çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmek isteyen ailelere birbirinden güzel etkinlik önerileri sunuyor. Çocuklar, kitaptaki oyuncakları, aletleri ve tasarımları yaparken ellerindeki malzemeleri de değerlendirebiliyor ve bu malzemelerin hepsini birbirinden eğlenceli oyuncaklara dönüştürüyor! Bazı etkinliklerde yer alan kare kodları okutarak telefonundan veya tabletinden etkinlik videolarına ulaşabilen çocuklar, her faaliyette yer alan önerilerle eğlencenin tadını varıyor. Haydi kes, yapıştır, kendin yap!

Kurucusu olduğu çocuk atölyesinde eğitmenlik yapan Ezo Sunal ile çocuk şarkıları ve oyunları hazırlayan Ömer Öztüyen’in kaleminden çıkan Kes, Yapıştır, Kendin Yap – Ezo ile Sanatsal Faaliyetler eğitici ve keyifli bir deneyim sunuyor. Kitap, Eda Erdoğmuş’un özenle hazırladığı çizimlerle, daha renkli bir hale geliyor.

Kitap Adı: Kes Yapıştır Kendin Yap – Ezo ile Sanatsal Faaliyetler

Yazan: Ezo Sunal ve Ömer Öztüyen

Resimleyen: Eda Erdoğmuş

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 92

Ebat: 19 cm x 22 cm

Etiket Fiyatı: 44,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi

abm Yayınevi Hakkında:

Acar Group bünyesinde kurulan abm Yayınevi yayıncılık hayatına 2011 yılında başladı. Adını Acar Bilgi Merkezi’nden alan abm Yayınevi; edebiyat, tarih, sanat, araştırma, akademik, ekonomi, çocuk, gençlik ve popüler kitaplar kategorilerinde faaliyetlerini sürdürüyor. abm Yayınevi bünyesinde kurulmuş olan abm Çocuk ve İlk Gençlik Yayınları ise; yabancı ve Türk yazarların kitaplarını yayımlayarak, çocuk ve ilk gençlik kategorilerinde seçkin yayınları bünyesine katmayı amaçlıyor.

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren yayınevi; yaratıcı, evrensel, ahlaki değerlere uygun, bağımsız ve tarafsız, kaliteli yayınları çocuklar ve gençlerle buluşturmayı amaçlıyor. Kurulduğu günden beri “Her kitapta yeni bir sen!” diyerek, onlara sevecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri kitaplar sunuyor.