Connect with us

Bilim Teknoloji

Kaspersky, En Yenilikçi Siber Güvenlik Çözümleri Sağlayıcısı Seçildi

Published

on

Kaspersky, Global Brands Magazine tarafından Global Brand Awards’da ‘2020 Yılı Global En Yenilikçi Siber Güvenlik Çözümleri Sağlayıcısı’ ödülünü kazandı. Ödül jürisi, Kaspersky’i yeniliğe, gelişmiş tehdit istihbaratına, kaliteye, markalaşma etkinliklerine, müşteri hizmetlerine ve küresel performansa olan olağanüstü bağlılığı nedeniyle ödüle layık gördü.

Kaspersky

Siber güvenlik şirketi Kaspersky, çeşitli göstergeleri ve başarıları temel alan kapsamlı bir değerlendirmenin ardından Teknoloji Ödülleri kategorisinde ödüle layık görüldü. Kriterler arasında genel performans, küresel pazardaki mevcudiyet, tehdit istihbarat hizmetleri, siber güvenlik eğitimi, olay müdahalesi, güvenlik değerlendirmesi ve çok daha fazlası yer alıyor.

Kaspersky Küresel Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Andrew Winton, “Global Brand Awards’ın bu ödülünü almaktan çok memnuniyet ve gurur duyuyoruz. Bu ödül Kaspersky markasının ve hizmetlerinin küresel pazardaki en iyiler arasında olduğunu gösteriyor. Tüm müşterilerimizin bize güvenmesini ve böylece dijital teknolojilerinin tam potansiyelini en üst düzeye çıkarmasını sağlamak için küresel markamızın, ürünlerimizin ve çözümlerimizin geliştirilmesi için sürekli olarak büyük çaba sarf ediyoruz” dedi.

Global Brand Awards, merkezi Birleşik Krallık’ta bulunan Global Brands Magazine (GBM) tarafından düzenlenen yıllık bir ödül programı. GBM her yıl endüstri liderleri arasında öne çıkan, olağanüstü hizmet ve benzersiz vizyon sergileyen şirketler için bir dizi ödül düzenliyor. Bu yıl ödül programı sekizinci kez gerçekleştirildi.

Global Brands Magazine Marka Lideri Jay Reddy, “Kaspersky’i ‘2020 Yılı Global En Yenilikçi Siber Güvenlik Çözümleri Sağlayıcısı’ olarak bu prestijli ödülle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Bu ödül, şirketin zamanının ötesinde mükemmelliğe ulaşma yolunda ilerlemesini simgeliyor. Global Brands Magazine tarafından Kaspersky’e verilen ödül, şirketin müşterilerine etkili siber güvenlik çözümleri sağlama vizyonunun doğrudan bir yansımasıdır” ifadelerini kullandı.

Kaspersky, teknoloji odaklı bir şirket olarak güçlü inovasyon eşliğinde etkili, kullanılabilir ve erişilebilir koruma sunmaya her zaman devam ediyor ve bu amaçla Ar-Ge’ye büyük yatırımlar yapıyor. Kaspersky çalışanlarının üçte birinden fazlası Ar-Ge uzmanlarından oluşuyor ve bunlar sürekli olarak yeni inovasyonların arayışı içinde. Ayrıca Kaspersky İnovasyon Merkezi’nin bir girişimi olan Açık İnovasyon Programı, girişimlerin ve ittifak ortaklarının birbiriyle etkileşimini teşvik ediyor. Kaspersky, 400 milyon kullanıcısının her birini ve 250.000’den fazla kurumsal müşterisini dijital olarak güvende tutan dünya lideri ürün ve çözümler geliştiriyor.

Kaspersky hakkında

Kaspersky, 1997 yılında kurulan dünya çapında bir siber güvenlik şirketi. Kaspersky’nin derin tehdit istihbaratı ve güvenlik uzmanlığı, dünya genelindeki işletmeleri, önemli altyapıları, devletleri ve tüketicileri korumak için güvenlik çözümlerini ve hizmetlerini sürekli olarak dönüştürüyor. Şirketin kapsamı güvenlik portföyü, sofistike ve gelişen dijital tehditlerle savaşmak için önde gelen uç nokta korumasını ve bir dizi özel güvenlik çözümünü ve hizmetini içerir. 400 milyondan fazla kullanıcı Kaspersky teknolojileri tarafından korunuyor ve 250.000 kurumsal müşterinin kendileri en önemli varlıklarını korumasına yardımcı oluyoruz. Daha fazla bilgi için www.kaspersky.com adresini ziyaret edin.

Global Brands Magazine Hakkında

Global Brands Magazine (GBM), sektörünün geleceğini şekillendiren markalar hakkında haberler ve görüşlerle ön planda yer aldı. İngiltere merkezli dergi, okuyucularına dünyanın dört bir yanındaki “sınıfının en iyisi” markalar hakkında en son haberleri ve bilgileri sağlıyor. GBM, sektör liderleri arasında benzersiz bir vizyonu, olağanüstü hizmeti, yenilikçi çözümleri ve tüketici odaklı ürünleriyle öne çıkan şirketler için her yıl bir dizi ödül programını hayata geçiriyor.

Global Brand Awards Hakkında

Global Brand Awards (Küresel Marka Ödülleri), performansta mükemmelliği ve farklı sektörlerdeki şirketleri ödüllendirmek amacıyla düzenleniyor. Marka ödülleri, finans, eğitim, otelcilik, otomobil, yaşam tarzı, eğitim, emlak ve teknoloji alanlarında iyi performans gösteren kuruluşlara ilgi odağı getiriyor. Şirket ayrıca tüketicilere markalaşma dünyasıyla ilgili en son bilgileri sağlayarak popüler ayakkabı, giyim ve moda markalarını sergiliyor. GBM Marka Ödülleri, mükemmelliğe doğru ilerleme kaydeden ve çabalarını takdir etmek için bir sahne veren kilit oyuncuları tanımayı amaçlıyor. Buna ek olarak GBM bu tür organizasyonların önemi hakkında farkındalık yaratmaya çalışıyor ve onları nihai küresel tanınırlıkla titiz çabaları için ödüllendiriyor.