Connect with us

Konser

“Kenan Doğulu İle Özel Bir Gece”de Küçükçiftlik Park’ta Her Zamankinden Farklı Bir Deneyim Yaşandı!

Published

on

Pop müziğin sevilen ismi Kenan Doğulu, 19 Eylül Pazar akşamı We Are The Walkers X KüçükÇiftlik Club Presents kapsamında, KüçükÇiftlik Park’ta sahne aldığı gecede misafirlere her zamankinden farklı bir konser deneyimi sundu! 

Kenan

İstanbul’un eski eğlence hayatını aratmayan gecede Doğulu, enerji saçan sahne performansı ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla misafirleri coşturdu. Sahnede Kenan Doğulu’ya Ozan Doğulu eşlik etti. Elegant bir gece kulübüne dönüşerek şehre yepyeni bir konsept sunan KüçükÇiftlik Park’taki geceye katılanlar arasında Ece Dağıstan Say, Erkan Özerman, Enis Arıkan, Aslı Kızmaz, Mert Fırat, İdil Fırat, Şevket Çoruh, Özge Çoruh, Özgür Ozan, Onur Özaydın, Naz Aydemir Akyol gibi tanınmış isimler de vardı. Misafirler kendilerine özel olarak hazırlanan konforlu localarında doyasıya eğlenip dans ettiler. Adeta güzel günlere dönüşün müjdelendiği geceler önümüzdeki yaz da KüçükÇiftlik Park’ta devam edecek!

Kenan

Kenan Doğulu, şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ta İstanbul’un eski gece hayatını aratmayan farklı bir konser seçkisiyle sahne aldı. We Are The Walkers X KüçükÇiftlik Club Presents kapsamında elegant bir gece kulübüne dönüşen mekanda Kenan Doğulu, “Çakkıdı”, “Kandırdım”, “Tencere Kapak” gibi dillerden düşmeyen eski şarkılarının yanı sıra “Bumaya” adlı yeni şarkısını da söyledi. Misafirler kendilerine özel olarak hazırlanmış localarında müziğin, dansın ve eğlencenin tadını doyasıya çıkardılar. Kenan Doğulu hayranları önümüzdeki yaz da İstanbul’un özlenen eğlence hayatının canlanacağı gecelere KüçükÇiftlik Park’ta yeniden kavuşacak.