Connect with us

Konser

Tuğkan, Can Ozan, Batuhan Kordel ile 1 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta!

Published

on

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, havaların serinlediği sonbahar akşamlarında en sevilen Türk müzisyenleri sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. 1 Ekim Cuma akşamı Modüler Sanat ve URU işbirliğinde gerçekleşecek konserde, son dönemlerin en sevilen naif genç sesleri Tuğkan, Can Ozan ve Batuhan Kordel sevenleriyle buluşacak. Kapı açılış saati 18.30 olan konserin biletleri Passo‘da!

Tuğkan

Birbirinden keyifli konser, eğlence ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan KüçükÇiftlik Park, 1 Ekim Cuma akşamı sahnesinde genç müzisyenleri ağırlayacak. 

Tuğkan

2016 yılından beri paylaştığı şarkılarıyla hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan Tuğkan, KüçükÇiftlik Park’ta melankolik bir konsere imza atacak. “Zor günler geçirebilir her insan, umudun olurum eğer bana inanırsan” mottosuyla yoluna devam eden genç müzisyen, şarkılarındaki samimi sözlerinin yanı sıra buğulu melodileriyle de dikkat çekiyor.

Tuğkan

Konserin bir diğer ismi ise Türk müzisyen, söz yazarı ve prodüktör Can Ozan olacak. Deniz Tekin ile 2017 yılında seslendirdiği “Transatlantik” adlı şarkısıyla büyük çıkış yakalayan ve ardından Nova NordaDamla EkerUmut DövenSedef Sebüktekin, Zeynep Bastık  ve Dolu Kadehi Ters Tut ile ortak projelerde bulunan Can Ozan, akustik ve elektronik müzik tarzıyla beğeni topluyor. Can Ozan, KüçükÇiftlik Park sahnesinde yıllar içinde yayınladığı sayısız bestelerinin yanı sıra son dönemde yayınladığı “Kalbimden Tenime” ve “Düşman Benim” teklilerini de seslendirecek. 

Tuğkan

1 Ekim Cuma akşamının açılışını ise kendi bestelediği şarkıları ve başarılı coverlarla dikkat çeken Batuhan Kordel yapacak. Yumuşak tınıları, naif sesiyle büyük beğeni toplayan Batuhan Kordel, KüçükÇiftlik Park’ta binlerin önünde olacak.

Tuğkan

On yedi bin kişilik mekânda, pandemi tedbirleri kapsamında üç bin civarı kişinin ağırlanacağı etkinlikte, öncekilerde olduğu gibi tüm önlemler üst düzeyde alınıyor. Sürekli temizlik ve dezenfeksiyon yapılan ve 6 Eylül itibarıyla hayata geçen yönetmelik gereği PCR testi veya aşı kartı ibrazıyla giriş yapılabilecek KüçükÇiftlik Park’ın içinde ve dışında uyarı anonsları yapılıp ateş ölçümü, maske temini, dezenfektan ünitelerinin kullanımı ve biletleme ile yeme içme alanında temassız işlemler sürdürülecek.