Connect with us

Müzik

Khontkar’ın Sevilen Parçası Bilmece’nin Klibi Tüm Dijital Platformlarda!

Published

on

HIP-HOP’IN başarılı ismi Khontkar’ın PLA4: THE VISION albümünde beğeni toplayan ve GRKM’in düet performansıyla kendisine eşlik ettiği BİLMECE isimli müzik videosu, Sneaks Up partnerliğiyle hayranlarının beğenisine sunuldu. 

khontkar

Milyonlarca insan tarafından takip edilen ve geçmiş yıllarda da mixtape albümlere imza atan Hip-Hop dünyasının sevilen ismi Khontkar’ın PLA4: THE VISION albümünün en sevilen parçalarından BİLMECE, Khontkar hayranlarıyla buluştu. Fütüristik teması ve fantastik görüntüleriyle yönetmenliğini Emrah Tarım’ın yaptığı klip çalışması, spor ve sokak modasının önde gelen temsilcilerinden olan Sneaks Up’ın katkılarıyla yayınlandı.

Klip farklı zamanların kahramanları olarak yaptıkları zaman yolculuğunda, onlar için çok değerli bir tılsımın peşine düşen ikilinin, yolların hep çıkmaza çıktığını ve kayboldukları labirentte çıkış yolunu aramak için sürekli dolanmanın onları daha da hırslandırdığını, sonunda ise labirente tepeden bakmayı öğrendiklerini kurgusal bir hikâyede anlatıyor.

Sneaks Up’ın katkılarıyla yayınlanan BİLMECE, tüm dijital video akış servislerinde yerini alırken, son dönemin en başarılı videolarından biri olmaya şimdiden aday!