Connect with us

Müzik

Khontkar’ın Yeni Parçası Bilmece’nin Klibi Dinleyicisiyle Buluştu

Published

on

HIP-HOP’IN başarılı ismi Khontkar’ın PLA4: THE VISION albümünde beğeni toplayan ve GRKM’in düet performansıyla kendisine eşlik ettiği Bilmece isimli müzik videosu, Sneaks Up partnerliğiyle hayranlarının beğenisine sunuldu.

Khontkar Bilmece Klibi

Khontkar Bilmece Klibi

HİP-HOP’A YÖN VEREN İSİM KHONTKAR’IN SEVİLEN PARÇASI BİLMECE’NİN KLİBİ TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA

Milyonlarca insan tarafından takip edilen Hip-Hop dünyasının sevilen ismi Khontkar’ın PLA4: THE VISION albümünün en sevilen parçalarından Bilmece, hayranlarıyla buluştu. Fütüristik teması ve fantastik görüntüleriyle yönetmenliğini Emrah Tarım’ın yaptığı klip çalışması, spor ve sokak modasının önde gelen temsilcilerinden olan Sneaks Up’ın katkılarıyla yayınlandı.

Klip farklı zamanların kahramanları olarak yaptıkları zaman yolculuğunda, onlar için çok değerli bir tılsımın peşine düşen ikiliyi konu alıyor. Yolların hep çıkmaza çıktığını ve kayboldukları labirentte çıkış yolunu aramak için sürekli dolanmanın onları daha da hırslandırdığı, sonunda ise labirente tepeden bakmayı öğrendiklerini kurgusal bir hikâyede anlatıyor.

Khontkar Bilmece Klibi

Khontkar Bilmece Klibi

Sneaks Up’ın katkılarıyla yayınlanan Bilmece, tüm dijital video akış servislerinde yerini alırken, gündemin en başarılı videolarından biri olmaya şimdiden aday!

Videoya ulaşmak için:
Khontkar – BİLMECE (feat. GRKM) Music Video

Sneaks Up Hakkında:
İsmini sneaker tutkusundan alan Sneaks Up, Unal Group markası olarak spor modasının önde gelen parçalarını üretme heyecanıyla 2014 Aralık’ta kurulmuştur. Marka, Nike, Jordan, Adidas, Puma, Vans, Champion, Les Benjamins, Dickies, WWF, Timberland ve Eastpak gibi markaların özel koleksiyonlarını tüketiciyle buluşturuyor. Türkiye genelinde 30 mağazası ve online websitesiyle faaliyet gösteriyor. Sneaks Up, sadece satış odaklı olmadan tüketici deneyimi yaşatma alanları, inovatif ürün lansmanları, dj performansları ve kişiselleştirmeyle  dostlarına ilham olan deneyimleri kurgulamaktadır.