Connect with us

Müzik

Spotify, Türkiye Instagram Hesabını Açtı

Published

on

Dünyanın lider audio streaming platformu Spotify, Türkiye Instagram hesabını açtı. Bundan böyle müzik trendleri, Spotify’ın yeni özellikleri, duyurular, podcast önerileri ve kullanıcılara özel kampanyalar ile sanatçılardan paylaşımlar Spotify Türkiye Instagram hesabında olacak. Sizleri ve tüm Spotify kullanıcılarını @spotifyturkey Instagram hesabına bekleriz.

podcast

Spotify Hakkında

Spotify, 2008’de kurulduğu günden bu yana, müzik dinleme alışkanlıklarını sonsuza dek değiştirdi.

Misyonumuz; milyonlarca yaratıcı sanatçıya sanatlarını var etme fırsatı verirken milyarlarca müzikseverin bu sanatçılardan ilham ve keyif almasını sağlayarak insanoğlunun yaratıcı potansiyelini açığa çıkarmak. Yaptığımız her şey, sahip olduğumuz müzik aşkına dayanıyor.

60 milyonun üzerinde şarkıyı ve 1,9 milyon podcasti ücretsiz olarak keşfedebilir, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. Ya da Spotify Premium ile offline mod, gelişmiş ses kalitesi, Spotify Connect ve reklamsız müzik deneyimi gibi özelliklere erişim sağlayabilirsiniz. Spotify bugün, 92 ülkeden 144 milyonu Premium üye olmak üzere 320 milyonun üzerindeki kullanıcı sayısı ile dünyanın en popüler dijital müzik hizmet platformudur.