Connect with us

Kitap

Storytel, Öğrencilere Özel %50 İndirim Sunuyor

Published

on

Dünyanın en büyük sesli ve e-kitap yayın servisleri arasında yer alan Storytel, sınırsız abonelik planını üniversite öğrencilerine %50 indirimli sunmaya başladı. Kampanyadan, üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencileri yararlanabilecek. 

Storytel

Storytel’in sınırsız abonelik planı kapsamında öğrencilere sunduğu %50 oranındaki indirim, hem yeni Storytel kullanıcıları hem de daha önce Storytel aboneliği bulunan kullanıcılar için geçerli olacak. Sadece web sitesi üzerinden başlatılan aboneliklerde geçerli olan kampanya, üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencilerini kapsayacak. Öğrenciler, Storytel web sitesinde aboneliklerini başlattıktan sonra hesaplarında bulunan link ile öğrencilik durumlarını doğrulayarak Storytel’i %50 indirimle deneyimlemeye başlayabilecekler. Üstelik, yeni Storytel aboneleri için ilk 14 gün ücretsiz. Her yıl öğrencilik durumunu sistem üzerinden güncellemeleri gereken kullanıcılar, kampanyadan 4 yıl yararlanabilecekler.

Storytel, Kullanıcılara Sunduğu Yeni Özelliklerle Ön Plana Çıkıyor

Storytel, kampanyalarının yanı sıra kullanıcıları için geliştirdiği yeni ve akıllı özellikleriyle de fark yaratıyor. Storytel’de kullanıcılar, uyku zamanlayıcısı sayesinde diledikleri zaman hikayelerle birlikte uykuya dalabiliyor, dinleme hızını kendi tercihine göre özelleştirebiliyor ve ayraç özelliğini kullanarak, kitapta tekrar geri dönmek istedikleri yere işaret koyabiliyorlar. Kullanıcılar aynı zamanda çevrimdışı modu kullanarak kitabı uygulama içerisine indirebiliyor, internet olmayan yerlerde de kitapları dinlemeye ya da okumaya devam edebiliyorlar. Kitaplar hakkında yorumlarını emojilerle ifade edebiliyor, arkadaşlarına ücretsiz dinleme hediye edebiliyorlar. Kullanıcılar kendilerine dinleme hedefi koyup, belirledikleri zaman içerisinde hedeflerini ne kadar gerçekleştirdiklerini görebiliyorlar.

Storytel’in Haziran ayında kullanıcılarına sunduğu Apple Watch uygulaması ile kullanıcılar, Storytel kitaplıklarına kaydettikleri kitapları dinlemenin keyfini çıkarıyorlar, dinleme hızını değiştirebiliyor ya da bölümler arasında geçiş yapabiliyorlar. Apple Watch’daki Storytel uygulamasıyla kullanıcılar, hareket halindeyken telefonları yanlarında olmasa da sesli kitaplarını dinleyebiliyorlar. Kitaplar aynı zamanda çevrimdışı olarak indirilebiliyor, böylece internet bağlantısı olmadan da dinlenebiliyor ve daha önce telefonda kalınan yerden devam edilebiliyor.

Storytel Hakkında

Dünyanın en büyük sesli ve e-kitap yayın servislerinden Storytel, 500.000’den fazla başlık ve içeriğini dinleme ve okuma imkanı veren bir abonelik hizmeti sunmaktadır. Vizyonumuz, herkes tarafından her yerde ve her zaman zevkle paylaşılacak harika hikayelerle dünyayı daha anlayışlı ve yaratıcı bir yere dönüştürmektir. Storytel’in streaming servisleri Storytel ve Mofibo markaları aracılığıyla sunulmaktadır. Storytel’in yayıncılık hizmetleri, sesli kitap yayıncısı StorySide ile geniş kitlelerin beğenisini kazanmış Kuzey Avrupa yayınevleri Norstedts, People’s ve Gummerus tarafından verilmektedir. Dünyada 25 farklı pazarda faaliyet gösteren Storytel’in merkezi İsveç, Stockholm’dedir.