Connect with us

Genel

Görkem Uludüz: “Futbolseverler Salgın Boyunca Dijital Ortamda Buluşacak

Published

on

görkem uludüz

İbrahim Yattara, Hasan Kabze, Ahmet Dursun ve Tuncay Şanlı ile başlayan Şöhretler Sahada projesi salgın nedeniyle dijital ortama taşındı. Birçok sürpriz ismin katılacağı söyleşiler her hafta Pazar günü sosyal medya üzerinden yayınlanacak.

 

İSTANBUL, 16 Nisan 2020 /B2Press/ – 15 Mart 2020 tarihinde ilki düzenlenen ve koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında ara verilen Şöhretler Sahada organizasyonu online ortama taşındı. 12 Nisan Pazar günü projenin düzenleyicisi Görkem Uludüz tarafından sosyal medya platformlarından yayınlanan söyleşiye Trabzonspor’un efsane futbolcularından İbrahim Yattara katıldı. Yoğun ilgi gören ve renkli görüntülere sahne olan söyleşi sonrasında yaptığı açıklamalarda futbolun birleştirici gücünden yararlanmak istediklerini belirten Görkem Uludüz, “Millet olarak zor dönemlerden geçiyoruz. Hem kendimiz hem de toplum sağlığı için evlerimizde kaldığımız şu günlerde, insanlarımıza biraz moral olabiliyorsak ne mutlu bize. Yattara da futboldaki başarısı kadar, özel hayatında da çok eğlenceli ve güzel bir insan, iyi bir dost. Samimiyetini canlı yayınımıza da taşıdığı için teşekkür ederim.” dedi.

görkem uludüz

görkem uludüz

Şöhretler Sahada projesiyle canlı yayınlara kendi sosyal medya hesabı üzerinden devam edeceğini söyleyen Görkem Uludüz, “Futbol aşkı sınır tanımaz. Salgın nedeniyle sahalarda buluşamıyorsak biz de dijitalde buluşuruz dedik. Her Pazar günleri saat 22:00’da başlayacak olan yayınlarımızda Türk futboluna damga vuran futbolcularla söyleşilerimiz olacak. Ayrıca sanat dünyasından da sürpriz isimleri konuk edeceğiz.” ifadelerini kullandı.


Sitemizdeki diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.