Connect with us

Spor

Heyecan Sporları Ocak’ta Fast&FunBox Ekranlarında

Published

on

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan aksiyon dolu adrenalin spor kanalı Fast&FunBox HD, otomobil yarışları, motokros, sörf, snowboard, skateboard, wakeboard, kaya tırmanışı, bisiklet motokros (BMX), serbest stil motokros (FMX), paraşüt, kaykay, serbest koşu, base jumping ve çok daha fazlasını sunuyor.

Fast&FunBox HD, Ocak ayında adrenalin sporlarının büyüleyici dünyasını, birbirinden ilginç yapımlarla ekrana getiriyor.

Heyecan Sporları

Heyecan Sporları Fast&FunBox Ekranlarında

Aksiyon Sporları Dünyası (Action Sports World)  – 18 Ocak Pazartesi – Saat: 12:00

Pazartesi öğle saatinde, dünyanın her yerinden alternatif sporlar dünyasının en son haberlerini ve olaylarını ekranlara getiren programın yeni bölümünü izleyeceğiz. Neler yeni ve neler oluyor, kimler popüler ve kimler değil, kim kuralları yeniden yazıyor. Aksiyon Sporları Dünyası, sadece dünyada aksiyon sporlarının sunabileceği sürat eğlencesini arayan, özellikle genç izleyicilerin aradıkları her şeyi bulabilecekleri bir program.

Açıkhava Sporları, Bölüm 11  (Outdoor Sports Show, Ep 11)  – 19 Ocak Salı – Saat: 16:00

Salı öğleden sonra ekranlarda olacak program, dünyanın dört bir yanından alternatif sporlarla ilgili yapılan etkinlikler hakkında haberler sunuyor. İlgili tüm spor dallarından renkli ve heyecanlı kareler sunan bu programda, önemli etkinliklerin nerede yapıldığını, kimlerin katıldığını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz.

Heyecan Sporları

Heyecan Sporları Ocak’ta Fast&FunBox Ekranlarında

Serbest Sporlar Dünyası 2019, Bölüm 11 (World of Freesports 2019, Ep 11) – 20 Ocak Çarşamba – Saat 23:00

Çarşamba gecesi ekranlara gelecek Serbest Sporlar Dünyası, dünyada görülmüş en iyi açık hava ve doğa sporları etkinliklerini sunuyor. Serbest sürüşten, yüksek zirvelere tırmanışa, sörften, dağ bisikleti yarışlarına kadar çok farklı sporlar, bu programla ekranlarımıza geliyor.

Sports Max, Bölüm 13 (Sports Max, Ep 13) – 21 Ocak Perşembe – Saat 19:00

Sports Max, Perşembe gecesi ekstrem ve alternatif sporlarla ilgili son gelişmeleri ekrana getiriyor. Seri boyunca dünyanın her yerinden dağ bisikleti, sörf, snowboard, kiteboard, skateboard, kaya tırmanışı, kano, serbest paraşüt, serbest kayak, serbest stil motor, BMX, extreme dağ kayağı ve snowboard gibi birçok macera dolu spor dalı hakkındaki haberleri takip edeceğiz.

Fast&FunBox izlemek isteyen adrenalin tutkunları, seçkin TV platformları, KabloTV Kanal 231, D-Smart Kanal 71 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor.

SPI International, Fast&FunBox’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler ve daha birçok farklı türlerde içerik sunuyor. SPI International kanalları arasında, canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.